Eleganckie i nowoczesne karafki idealne do serwowania napojów i mocnych trunków

KJ-Ż/KS
20.06.2018 15:05
Na wszelkiego typu spotkaniach towarzyskich zawsze chcemy zaskoczyć gości pysznym jedzeniem, jednak napoje to jeden z najważniejszych punktów w menu. Nie wypada podawać ich w kartonie albo butelce - wybierz elegancką karafkę, a nawet woda z cytryną i miętą zachwyci twoich gości!

Nowoczesne karafki na napoje

Karafka na napojeKarafka na napoje pixabay

Smaczne soki czy orzeźwiająca woda z cytryną i miętą to ważny punkt każdego letniego menu. Nie może ich zabraknąć również na twoim stole. Nie podawaj ich jednak w kartonach lub butelkach, żeby pięknie się prezentowały przelej je do nowoczesnych karafek. Nie muszą to być tylko zwykłe pojemniki na napoje - z korkiem lub bez - o różnych kształtach. Możesz wybrać oryginalną karafkę z wyciskarką do cytrusów, w której od razu podasz świeżo wyciśnięty napój, specjalne naczynie, które ułatwi przygotowanie mrożonej herbaty albo takie z zestawem kubków. Polecamy również karafki z wkładami chłodzącymi, dzięki czemu twoje napoje pozostaną zimne na dłużej - z powodzeniem możesz w nich podawać również wino. 

Eleganckie karafki na alkohol

Bardzo ważna podczas przyjęć jest również karafka na alkohol. O ile wino możesz podać w zwykłej karafce na wodę, pozostałe napoje wysokoprocentowe potrzebują innej oprawy. Eleganckie karafki na mocniejsze trunki możesz kupić w zestawie z kieliszkami lub pojedynczo. Z powodzeniem podasz w nich wino lub whisky podczas ważnych uroczystości w gronie rodziny lub przyjaciół. Karafka z dedykowanym napisem, będzie również doskonałym pomysłem na prezent na nadchodzący dzień ojca. 

Karafki na mocniejsze trunkiKarafki na mocniejsze trunki pixabay

Sprawdź również jak podawać alkohol.

Więcej o: