Okolicznościowa sesja zdjęciowa - te rekwizyty mogą się przydać!

20.06.2018 16:30
Fotobudka podczas wesela, rodzinna sesja zdjęciowa, sesja noworodkowa, narzeczeńska lub podczas wieczoru panieńskiego - każda z okazji do zapozowania przed aparatem może zamienić się w nieprzeciętną zabawę! Pamiątkowe zdjęcia nabiorą charakteru dzięki oryginalnym gadżetom. Wiemy, gdzie je kupić w dobrej cenie.

Fotobudka - zrób to sam! 

Fotobudka to popularna atrakcja polskich wesel, która dostarcza gościom mnóstwo zabawy, a parze młodej - piękną pamiątkę z imprezy. Robieniu zdjęć towarzyszy wymiana gadżetami. Wąsy na patyku, peruki, napisy czy balony - możliwości metamorfoz przed aparatem są nieograniczone, a im śmieszniej tym lepiej. Teraz rekwizyty do fotobudki możesz zgromadzić samodzielnie, wybierając te, które najbardziej pasują do stylu imprezy. Fotobudka to nie tylko weselna rozrywka. Nawet na domówce, parapetówce albo spotkaniu rodzinnym, wspólne zdjęcia z zabawnymi dodatkami będą dużo bardziej efektowne!

Sesja zdjęciowa narzeczeńska lub ślubna

Ślubna sesja zdjęciowa to tradycyjny element każdej ceremonii zawarcia związku małżeńskiego. Coraz więcej par decyduje się również na sesję narzeczeńską, poprzedzającą ten "wielki dzień". Niektórzy decydują się na tradycyjne ujęcia, inni...szaleją z rekwizytami! Podczas sesji we dwoje możesz wykorzystać serca, balony albo śmieszne okulary z napisem "groom" i "bride". Można też doczepić partnerowi wąsy, a partnerce diabelskie różki. Gadżety urozmaicą klasyczną sesję i wprowadzą do niej odrobinę humoru. 

Rodzinna sesja zdjęciowa i sesja noworodkowa

Na rodzinną sesję zdjęciową (z okazji urodzin, komunii, chrztu albo bez okazji!) zabierz ze sobą delikatne rekwizyty, które nie będą odwracać uwagi od tego, co najważniejsze, czyli od was! W tym wypadku najlepiej zaprezentują się gadżety w jasnych i stonowanych kolorach, nie zakrywające twarzy: girlandy, flagi, rozety, pompony. Możesz rozwiesić je na ścianie pokoju, tworząc proste, ale ciekawe tło dla sesji zdjęciowej. Te same rekwizyty przydadzą się na sesji noworodkowej.

    

Więcej o: