Modne zegary naścienne: jaki wybrać do swojego mieszkania?

Joanna Szczurek
14.11.2018 13:30
Zegar to niezbędny element wystroju każdego mieszkania. Ponieważ jest on potrzebnym, praktycznym przedmiotem, warto uczynić z niego efektowną ozdobę mieszkania. Wybraliśmy zegary do różnych pomieszczeń, które będą pasować do wielu wystrojów.

Nowoczesne i minimalistyczne zegary ścienne to świetna ozdoba mieszkania.Nowoczesne i minimalistyczne zegary ścienne to świetna ozdoba mieszkania. Oryginalne zegary na ścianę, fot. Fabrykaform

Zegary minimalistyczne i nowoczesne

Jeżeli twoje mieszkanie jest utrzymane w minimalistycznym stylu, zegar powinien być tylko delikatnym i subtelnym dodatkiem. Żeby nie rzucał się w oczy, wybierz ten w neutralnym kolorze, który będzie pasował do ścian w twoim domu. Zegar taki nie powinien zbyt rzucać się w oczy, warto natomiast, by był spójny z resztą dodatków. Świetnie wyglądać będą zegary z klasyczną, okrągłą tarczą, w kolorach takich jak biel, brąz, beż czy czerń. Taki zegar wkomponuje się również w wystrój klasycznych i stylowych wnętrz, dodając całości eleganckiego charakteru. 

Zegary do eleganckiego wnętrza

Jeżeli rozglądasz się za zegarem do eleganckiego wnętrza urządzonego w klasycznym stylu, wybieraj te z niewielką ilością zdobień i o ponadczasowym designie. Eleganckie przestrzenie uwielbiają złoty kolor, dlatego w naszych propozycjach znalazły się zegary ze złotą tarczą czy złotymi elementami. Jeżeli twoje wnętrze jest urządzone w srebrnej kolorystyce lub bardziej odpowiada ci ten kolor, wybierz zegar z metalową, chromowaną tarczą. Kolejną propozycją są zegary o klasycznym designie, z białą tarczą i prostymi wskazówkami i klasyczną czcionką. Taki zegar będzie pasował do większości pomieszczeń. 

Zegary do pokoju dziecka

Zegary do pokoju dziecka różnią się znacznie wyglądem od prezentowanych powyżej. Są kolorowe, zabawne, ale wciąż mogą być stylowe! Jeżeli chcesz uszczęśliwić swoją pociechę, ale wciąż zachować estetyczny wygląd twojego mieszkania, zobacz nasze propozycje. Bardzo ciekawy i pasujący do pokoju dziecka jest metalowy zegar w nowoczesnym stylu inspirowany światem podwodnym. Świetnie prezentują się również zegary z motywem nieba lub księżyca. Zegar dopasuj do kolorystyki, w jakiej utrzymany jest pokój twojego dziecka. 

Więcej o: