Wieszaki do przedpokoju - stojące i mocowane do ściany. Tylko oryginalne modele

Wieszak do przedpokoju może być nie tylko funkcjonalny, lecz również stanowić ciekawy element wystroju. Wybraliśmy najciekawsze modele stojące i mocowane do ściany.

Przedpokój często traktowany jest jak pomieszczenie przechodnie, nie przywiązujemy więc do jego wystroju tak dużej wagi, jak do salonu czy kuchni. W rzeczywistości, przedpokój mówi wiele o domownikach i jest wizytówką mieszkania. Warto zadbać o każdy element jego aranżacji, tak aby był estetyczny i funkcjonalny.

Stojące wieszaki na ubrania do przedpokoju

Kluczowym wyposażeniem przedpokoju jest wieszak na ubrania. Musi być dostosowany do potrzeb domowników, tak aby pomieścić wierzchnią garderobę każdego z nich i służyć również gościom. Jeśli nie mamy dużej, wolnej ściany w przedpokoju, warto zdecydować się na wieszak stojący. Szczególnie modne są teraz te imitujące gałęzie drzew, choć wcale nie muszą być wykonane z drewna.

Stojące wieszaki na ubrania do przedpokojuStojące wieszaki na ubrania do przedpokoju Źródło: www.myhome.pl / Take Me Home / Mat. partnera

Zaletą stojących wieszaków jest to, że możesz wieszać na nich ubrania piętrowo, ponadto często takie modele są wyposażone również w miejsce na parasole. Jeśli masz na to warunki, rozważ zakup wieszaka-regału z półkami na czapki i szaliki. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem są też wieszaki przypominające stelaż huśtawki z jedną dużą półką na samym dole.

Wieszaki do przedpokoju mocowane do ściany

Drugim rozwiązaniem jest wieszak mocowany do ściany. Do wyboru są pionowe i poziome - w zależności od tego, jaką przestrzenią dysponujemy. Warto zwrócić uwagę na oryginalne wieszaki w kształcie napisów. Mogą być miłym powitaniem domowników w przedpokoju i ciekawym elementem wystroju pomieszczenia.

Wieszaki mocowane do ścianyWieszaki mocowane do ściany Kolaż Ładny Dom / Mat. partnerów

Szczególnie modne są również wieszaki w starym stylu - z dużymi gałkami i metalowymi prętami tworzącymi oryginalną konstrukcję. Mieszkańcom Warszawy z pewnością przypadną do gustu modele w kształcie panoramy miasta z Pałacem Kultury w centralnym punkcie. Nie bój się postawić na kolor! Mocny akcent w przedpokoju ożywi pomieszczenie.

Poniżej znajdziesz więcej oryginalnych wieszaków do przedpokoju, m.in. praktyczny wieszak z ławką, dzięki któremu zaoszczędzisz miejsce i stworzysz kącik do zakładania obuwia. 

    

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.