Nowoczesny design w twojej kuchni. Stylowe AGD jako dekoracja wnętrza

Joanna Szczurek
28.06.2018 17:01
Lubisz minimalistyczne i nowoczesne wnętrza? Jeśli tak to dobrze wiesz, że takie przestrzenie nie lubią zbyt dużej ilości dodatków i ozdób. Postaw więc na praktyczne sprzęty, który przydadzą ci się w kuchni, a ponadto będą sprawować dekoracyjną funkcję. Sprzęt AGD w nowoczesnym designie to hit!

Ekspresy kapsułkowe

ekspres kapsułkowyekspres kapsułkowy http://www.elle.fr

Jesteś miłośnikiem kawy, ale żyjesz w ciągłym biegu? Mamy na to sposób! Dzięki ekspresom kapsułkowym szybko zrobisz ulubiony napój. Ich dodatkowym plusem jest wyjątkowy design, który z pewnością stanie się ozdobą twojego mieszkania. Przy projektowaniu nowoczesnych ekspresów swoi sztab najlepszych projektantów, którzy dokładają wszelkich starań, żeby sprzęt cieszył oko i był praktyczny. Hitem jest ekspres Dolce Gusto Drop, którego kształt jest inspirowany kroplą wody! 

Miksery

mikser SMEGmikser SMEG http://www.smeg.co.il

Podobnie jak ekspresy do kawy, nowoczesne miksery pełnią nie tylko praktyczną funkcję. Marki dokładają wszelkich starań, żeby ich sprzęt był nie tylko świetny jakościowo, ale również efektowny wizualnie. Jeżeli decydujesz się na zakup nowego miksera lub robota kuchennego, wybierz taki, który stanie się stałym elementem wystroju twojej kuchni. Koniec z chowaniem sprzętu do szafki po każdym użyciu! Miksery, które znaleźliśmy dodadzą charakteru twojej kuchni. 

Czajnik

czajnikczajnik materiały prasowe

Czy czajnik może być efektowną ozdobą twojej kuchni? Jeśli wydaje ci się, że nie, koniecznie zobacz sprzęt, który znaleźliśmy! Te nowoczesne czajniki świetnie wkomponują się do kuchni urządzonej w nowoczesnym stylu. Naszym faworytem są modele chromowane, które kolorystycznie wkomponują się w każde wnętrze. Są bardzo stylowe i wyglądają bardzo efektownie. Jeżeli chcesz wprowadzić do swojej kuchni akcent kolorystyczny, możesz postawić na czajnik w mocnym kolorze. Taki zabieg będzie wyglądał szczególnie dobrze we wnętrzach monochromatycznych.