Jak zorganizować pool party w ogrodzie? Letnie inspiracje!

Joanna Szczurek
06.07.2018 15:27
Planujesz urządzić imprezę i chcesz zaskoczyć swoich gości? Wykorzystaj ciepłe dni i zaplanuj pool party na świeżym powietrzu. Taka impreza na pewno będzie niezapomniana, a goście wyjdą z niej zachwyceni. Jeżeli masz ogród, to nic nie stoi ci na przeszkodzie żeby zacząć organizować imprezę!

Impreza nad basenem z flamingiem w roli głównej

pool partypool party www.lenzo.com.au/ materiały prasowe

Motyw flaminga stał się hitem Instagrama już kilka sezonów temu. Choć wydawało się, że jego czas świetności szybko dobiegnie końca, to do tej pory jest główną atrakcją letnich imprez i zabaw. Jeżeli planujesz urządzenie pool party w swoim ogrodzie, a nie masz basenu, zainwestuj w dmuchany basen, który stanie się atrakcją dla twoich gości. Nie zapomnij o materacu w kształcie flaminga i zabawnych balonach. My wybraliśmy te w kształcie arbuza i z motywem kaktusa. Na imprezie nie może zabraknąć również napojów i przekąsek. My proponujemy domowe lody, które przyrządzisz sprawnie dzięki specjalnej maszynce. Polecamy podanie papierowych talerzyków i kubeczków, ponieważ nie tłuką się, a ich sprzątanie zajmuje mniej czasu. No i jest na nich nasz ulubiony flaming! Dodatkowo możesz zainwestować w świecące dekoracje w kształcie modnego, różowego ptaka, oraz piniatę, która rozbawi gości. Dzięki tym dodatkom impreza będzie wyglądać na bardziej przemyślaną. 

Elegancka impreza nad basenem

elegancka impreza w ogrodzieelegancka impreza w ogrodzie i.pinimg.com/ materiały prasowe

Zostawiamy kolorowe tropiki i przenosimy się na bardziej dostojne tereny. Jeżeli chcesz zorganizować elegancką imprezę dla swoich gości, zobacz co proponujemy! Biała impreza w ogrodzie w środku lata to przepis na sukces. Goście ubrani na biało, białe dmuchane fotele, hamaki, srebrne, eleganckie balony, zapalone lampiony po zmroku. Udany wieczór gwarantowany! Jeżeli chcesz zaskoczyć zaproszonych, podaj im oryginalne i zdrowe desery. Co powiesz na domowy jogurt? Ta zdrowa przekąska orzeźwi gości w upalny dzień, a dzięki specjalnej maszynce możesz przygotować go sam. Możesz podać również świeże owoce, podane w efektowny sposób. Proponujemy też zakup plastikowych kieliszków na szampana. Przy większej liczbie gości to najlepsze rozwiązanie.