Podziękowania ślubne dla rodziców - co kupić w prezencie?

Podziękowania dla rodziców to jeden z bardziej wzruszających momentów ślubu i wesela. Zazwyczaj towarzyszy im wręczenie pamiątkowego podarunku. Co kupić rodzicom w prezencie? Podpowiadamy!

Polskie śluby wiążą się z piękną tradycją składania podziękowań rodzicom pary młodej. Syn i córka wyrażają w ten sposób wdzięczność za wychowanie w miłości, która zaowocowała założeniem nowej rodziny. Podziękowania zazwyczaj odbywają się już na sali weselnej, a młodzi wręczają rodzicom prezent. Oprócz kwiatów warto przekazać mamie i tacie oraz teściowym podarunek rzeczowy w postaci pamiątki, która będzie im przypominać o tym pięknym dniu. Oto trzy pomysły na prezent dla rodziców w ramach podziękowań ślubnych.

Pamiątkowy album ze zdjęciami

W dobie fotografii cyfrowej album z wywołanymi zdjęciami to naprawdę cenna pamiątka. Możesz kupić klasyczny album z kieszonkami na zdjęcia i okolicznościową okładką. Alternatywą jest album w postaci książki, do której samodzielnie wkleisz fotografie i ozdobisz je własnoręcznymi podpisami lub szkicami. Do albumu włóżcie wasze wspólne zdjęcia, ale też ujęcia z dzieciństwa. Łezka wzruszenia w oku rodziców gwarantowana!

Personalizowane przedmioty do domu

Personalizowany chlebak dla rodzicówPersonalizowany chlebak dla rodziców Fot. crazyshop

Dobrym pomysłem na prezent dla rodziców są również przedmioty codziennego użytku, które można spersonalizować. Nasze propozycje to chlebak albo poduszka. Chleb kojarzy się z domem, rodziną i dzieleniem się z najbliższymi tym, co ważne. Poduszki to z kolei element dekoracyjny, ale też przedmiot kojarzący się z ciepłem domowym, spokojem i relaksem. Każdy z tych przedmiotów może być opatrzony wymyślonym przez parę młodą napisem, ale można też skorzystać z gotowych szablonów. Dodatkiem do takiego prezentu może być pudełeczko z listem z podziękowaniami.

Inne pomysły na prezent dla rodziców

Przedmiotów, które świetnie nadadzą się jako prezent dla rodziców, jest wiele. Najważniejsze, aby stały się one indywidualną pamiątką, dlatego personalizacja zawsze jest dodatkowym plusem. Oprócz poduszek i chlebaka można również spersonalizować ręczniki, ramkę na zdjęcie (koniecznie umieśćcie w środku waszą fotografię!), a nawet stoper do drzwi. Rodzicom z pewnością przypadnie do gustu zestaw herbat w pudełku z waszymi podziękowaniami albo plakat z waszymi imionami. Fanom musujących napojów proponujemy dużą butelkę bezalkoholowego szampana z własną etykietą!

Spersonalizowane prezenty dla rodziców - podziękowania ślubneSpersonalizowane prezenty dla rodziców - podziękowania ślubne Ładny Dom / Mat. partnerów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.