Oryginalne prezenty na 18. urodziny! Zobacz nasze propozycje

Nadchodzą 18. urodziny bliskiej ci osoby, a ty nie masz pojęcia co kupić na prezent? Jeżeli wydaje ci się, że większość pomysłów, które przychodzą ci do głowy jest oklepana i mało pomysłowa, zobacz nasze propozycje! Prezentujemy oryginalne prezenty na 18. urodziny, które będą miłą pamiątką dla jubilata.

Prezenty personalizowane 

prezenty personalizowane na 18. urodzinyprezenty personalizowane na 18. urodziny materiały prasowe

Prezenty personalizowane to świetny prezent na każdą ważną uroczystość. Mogą być to przedmioty codziennego użytku, które każdego dnia będą przypominać obdarowanemu o bliskiej mu osobie. Taki prezent będzie też miłą pamiątką z 18. urodzin, która zostanie z nim na długi czas. Jeżeli chcesz podarować jubilatowi coś unikatowego za niewielkie pieniądze, zobacz nasze propozycje. Naszymi faworytami jest personalizowany album, który możesz uzupełnić we wspólne zdjęcia z jubilatem. Zabawnym pomysłem może być też kufel na piwo czy poduszka z nadrukowanym dowodem. Każdy z proponowanych przez nas prezentów może być również dodatkiem do większego, właściwego prezentu urodzinowego.

Gadżety na imprezę

foto ramka na 18. urodzinyfoto ramka na 18. urodziny materiały prasowe

Jeżeli twoja przyjaciółka lub przyjaciel obchodzi 18. urodziny, możesz sprawić im zabawny gadżet, dzięki któremu impreza stanie się niezapomniana. Dzięki foto ramce będziecie mogli uwiecznić dzień urodzin, a zrobione podczas imprezy zdjęcia staną się pamiątką dla jubilata na wiele lat. Ciekawym pomysłem są również girlandy, które ozdobią miejsce, w którym będzie odbywać się impreza. Ozdoby dobierz do stylu w jakim urządzana jest impreza. Natomiast duży, foliowy balon możesz przywiązać do zapakowanego prezentu, aby całość wyglądała efektownie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.