Miski i talerze na przekąski - praktyczne i ładne

Większość z nas uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi lub rodziną. Nie trzeba na takie spotkanie przygotowywać wyszukanych dań, ale przydadzą się przekąski, które umilą spotkanie. Obowiązkowym elementem są miski i talerzyki na przekąski, które zagwarantują wszystkim gościom łatwy dostęp do smakołyków. Wybraliśmy naczynia dla Was.

Praktyczne zestawy do przekąsek

Warto, by podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi na wyciągnięcie ręki stały przekąski. Wspólnie spędzony czas przy stole bardzo integruje, szczególnie podczas posiłków. Nie tylko przysmaki mają znaczenie, ale też odpowiedni sposób ich podania. Zadbajmy o to, by ciastka czy cukierki nie były serwowane w pudełkach,  których zostały zakupione, a chipsy i paluszki w foliowych paczkach.

Miski, miseczki, salaterki i talerzyki to niezastąpione naczynia w każdym mieszkaniu. Pozwolą wygodnie zaserwować gościom różnego rodzaju przekąski, gotowe czy przygotowane samodzielnie. Nie kosztują wiele, a wizualnie poprawiają atrakcyjność każdego spotkania. Zadbajmy, o to by nie zabrakło ich w naszym domu.

Możemy wybrać naczynia kolorowe, które ożywią wygląd stołu, świetnie sprawdzą się podczas imprez z przyjaciółmi, grilli czy spotkań w ogrodzie. Z kolei eleganckie naczynia ze szkła czy porcelany będą ponadczasowe i uniwersalne, wpiszą się w wystrój nowoczesnych, ale i klasycznych aranżacji. Najbardziej popularne są naczynia z ceramiki, w asymetrycznych formach i kształtach.

Doskonale sprawdzą się obrotowe zestawy do przekąsek, dzięki czemu każdy z gości będzie miał równy dostęp. Kupując gotowy zestaw do przekąsek otrzymamy różne rodzaje naczyń z odpowiednimi sztućcami oraz tacą.

Miski na przekąski

Mnogość kolorów, kształtów i rozmiarów przyprawia o niemały zawrót głowy. Miseczki sprawdzą się podczas każdego domowego przyjęcia, spotkania z przyjaciółmi czy z rodziną. Te sprytne naczynia ułatwią serwowanie dipów, sosów oraz przekąsek, takich jak: chipsy, orzeszki, owoce czy bakalie.

W sklepach znajdziemy miseczki z ceramiki, bambusa, stali, porcelany oraz szkła. Warto kupić miski i miseczki o różnych wielkościach, dzięki czemu zawsze dopasujemy ją do rodzaju przekąsek, a różne wielkości ciekawie prezentują się poustawiane na stole.

Małe talerzyki

Do serwowania przystawek i przekąsek przydadzą się także talerze i talerzyki. To właśnie na nich najwygodniej zaserwować gościom sery, wędliny, koreczki czy imprezowe kanapki. Są funkcjonalne, ładne i pozwalają zachować porządek i estetykę podawanych dań.

Warto wybrać talerze o nietypowych lub geometrycznych kształtach. Doskonale sprawdzą się naczynia w modne wzory, które dodatkowo udekorują aranżację stołu. Zdecydowanie nie może ich zabraknąć!

Pudełka na przekąskiPudełka na przekąski Fot. partybox, materiały partnera

Więcej o:
Copyright © Agora SA