Organizery do twojego mieszkania! Skuteczny sposób na porządek

Joanna Szczurek
11.10.2018 15:57
Zakup organizerów to świetny sposób, żeby utrzymać porządek w mieszkaniu. Jeżeli do tej pory twoje rzeczy leżały w nieładzie w szufladach i szafach, zobacz organizery, które wybraliśmy. Mamy dla was wersję na sztućce, kosmetyki, biżuterię i do szafy.

Organizery do szuflady kuchennej

organizery na sztućceorganizery na sztućce www.tomhowley.co.uk/ materiały prasowe

Organizery do szuflady kuchennej są jednym z niezbędnych elementów wyposażenia twojej kuchni. Ten ukryty w szufladzie praktyczny gadżet ułatwi ci codzienne nakrywanie do stołu i pomoże utrzymać porządek w szufladach. Organizer na sztućce wygląda bardzo estetycznie. Dobierz jego wygląd do wystroju twojej kuchni. Dostępne są organizery z ciemnego i jasnego drewna, z plastiku, a także z materiału imitującego rafię. Dobierz także wielkość i liczbę przegródek do tego, jak duża jest twoja zastawa. 

Organizery do szafy

organizer do szafyorganizer do szafy materiały prasowe

Rozrzucone skarpetki, pogubione krawaty, ciśnięta w kąt bielizna? Jeżeli właśnie tak wygląda twoja szafa, zobacz wybrane przez nas organizery. Dzięki nim uporządkujesz swoje ubrania i akcesoria, dzięki czemu w twojej garderobie zapanuje porządek! Mniej czasu spędzisz na codziennym szykowaniu się do pracy, a poza tym - kto nie lubi mieć idealnie uporządkowanych ubrań?

Organizery na kosmetyki

organizery na kosmetykiorganizery na kosmetyki joli-grace.com/ materiały prasowe

Organizery na kosmetyki to bardzo praktyczny gadżet, szczególnie dla osób, które posiadają sporą kolekcję produktów do makijażu. Przyda się także osobom, które nie mają specjalnej toaletki i chcą, żeby ich kosmetyki zajmowały jak najmniej miejsca. Dobierz rozmiar i rodzaj organizera do swoich indywidualnych potrzeb. Występują one w różnych formach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizery na biżuterię

organizery na biżuterięorganizery na biżuterię materiały prasowe

Każdy, kto ma dość sporą kolekcję biżuterii wie, jak trudne jest jej uporządkowanie. Poplątane wisiorki, pogubione kolczyki to nic nowego? Dzięki tym specjalnym pojemnikom uporządkujesz swoją biżuterię, a ponadto ozdobisz pokój. Organizery na biżuterię występują w różnych formach, dzięki czemu mogą stać się efektowną dekoracją. Elegancka szkatułka czy oryginalny stojak w kształcie manekina? Wybierz sam!

Wieszaki

wieszakiwieszaki http://www.myparadissi.com/ materiały prasowe

Wieszaki przydadzą się szczególnie w przedpokoju, ale również w garderobie, sypialni czy w salonie. Mogą wyglądać bardzo elegancko, a przy tym dzięki nim unikniesz stert porozrzucanych kurtek czy płaszczy. Wieszaki przydadzą się w szczególności, jeżeli często przychodzą do ciebie goście. To również ratunek w momencie, kiedy twoja szafa jest już przepełniona: wszystkie zajmujące sporo miejsca okrycia wierzchnie powieś na wieszaku!

Listwy magnetyczne

listwa magnetycznalistwa magnetyczna materiały prasowe

Listwa magnetyczna to coś co znacznie ułatwi ci segregację narzędzi kuchennych, szczególnie w trakcie gotowania. Możesz używać jej nie tylko do uporządkowania noży, ale wszystkich metalowych narzędzi i sztućców. Jej kolejnym atutem jest to, że wygląda bardzo stylowo na ścianie i jest ciekawym dodatkiem do wystroju kuchni. Znaleźliśmy listwy magnetyczne, które będą pasowały do kuchni urządzonych w różnych stylach. 

Więcej o: