Poidła dla ptaków - pożyteczny dodatek i stylowa dekoracja do ogrodu

Szukasz ciekawej dekoracji do ogrodu albo na balkon? Ciekawym pomysłem może być poidło dla ptaków. Ten pożyteczny dodatek zagwarantuje ci miłe towarzystwo zwierząt i w stylowy sposób dopełni aranżację ogrodu.

Stylizowane poidła dla ptaków 

Poidło ogrodowe w formie misy z dekoracyjnym ptaszkiem to pomysłowa dekoracja do ogrodu lub na balkon. Towarzystwo zwierząt zawsze jest sympatyczne, a poidło w twoim ogrodzie może stać się dla nich punktem spotkań. Z kolei dla ciebie albo szczególnie dla najmłodszych domowników może być miejscem do obserwacji.

Poidło dla ptakówPoidło dla ptaków Mat. partnera

Stylizowane poidła nawiązują do tradycyjnych ogrodów: wypełnionych krzewami, ozdobnymi ławeczkami i żeliwnymi dekoracjami. Na myśl przychodzi "Tajemniczy ogród", w którym wszystko wydaje się fascynujące. Poidła umieszczone są na patykach do wbicia w ziemię albo na nóżkach do postawienia.

Nowoczesne poidła dla ptaków

W ofercie sklepów znaleźliśmy również poidła dla ptaków dostosowane do nowoczesnych aranżacji ogrodów. Ciekawą propozycją jest poidełko z kolorowym ptaszkiem wykonane z metalu i szkła. Posiada ono menzurkę, dzięki której można nadzorować ilość wody. Nowoczesne poidełko to atrakcyjna wizualnie, oryginalna, ale też praktyczna ozdoba. Możesz umieścić je w ogrodzie, na tarasie albo w altance, urozmaicając tym samym klasyczną aranżację składającą się zazwyczaj wyłącznie ze stolika i krzeseł.

Nowoczesne poidełka dla ptakówNowoczesne poidełka dla ptaków Mat. partnera

   

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.