Wnętrzarskie inspiracje z Instagrama - @czarnaewcia

Wiktoria Głodowska
07.08.2018 17:48
Na instagramowe konto @czarnaewcia, trafiłam przypadkiem ponad rok temu. Od razu dodałam do obserwowanych i... przepadłam! Zobaczcie, dlaczego warto zajrzeć do Ewy!

Ewa Choduń jest mamą, żoną i programistką. Ma dwie urocze córeczki - starszą Tosię i młodszą Melę. Polecam oglądanie Instastories - pomysły dziewczynek są nie do podrobienia!

Mieszkanie Ewy jest zachwycające!Mieszkanie Ewy jest zachwycające! Fot. screen z Instagrama @czarnaewcia (https://www.instagram.com/czarnaewcia/)

W mieszkaniu Ewy (do którego rodzina wprowadziła się w 2017 roku) są cztery pomieszczenia - sypialnia rodziców, sypialnia dziewczynek, łazienka oraz duża przestrzeń łącząca salon, kuchnię, jadalnię i korytarz. Właśnie ten pozbawiony ścian duży pokój jest ulubionym miejscem Ewy. Tutaj koncentruje się życie rodziny. Często oglądamy, jak dziewczynki rysują siedząc przy dużym stole lub huśtają się na wiszącej huśtawce. 

Wybrałam kilka przedmiotów w stylu mieszkania Ewy:

We wnętrzach królują trzy kolory - biel, szarość i niebieski. Ostatnio dołączył odcień pastelowego różu. Na ten kolor Ewa pomalowała jedną ze ścian w salonie. Tak pisze o tej decyzji:

"Pomysł na nią zrodził się w sycylijskim Portopalo, gdzie pełno było różowych budynków, na które nie mogłam się napatrzeć. Od pomysłu do przekonania Tomka minęły 3 miesiące i już jest".

Kilka inspiracji:

Rodzina dużo podróżuje, dzieląc się z obserwującymi zdjęciami z bliższych i dalszych wyjazdów. To właśnie z podróży Ewa czerpie najwięcej inspiracji. Miłość do bieli i prostoty przywiozła ze Skandynawii. Betonowy blat kuchenny podpatrzyła w jednej z włoskich restauracji. Mozaiki z kafli w kuchni i łazience kojarzą jej się z wakacjami w Andaluzji.  

Zrobione w różnych zakątkach Europy zdjęcia pojawiają się w całym domu. Jest tu również drewniana mapa, na której Ewa zaznacza odwiedzone kraje. Tak o niej pisała w maju:

"Sklejam tę mapę i marzę. O palmach, słońcu, cieple. Plan jest taki, żeby za jakiś czas móc przykleić pinezkę na każdym z tych państw. Do tej pory mamy 16/46".

@Czarnaewcia uwielbia kwiaty - jej dom w zależności od pory roku zdobią peonie, bzy, hortensje, tulipany lub słoneczniki. 

Kilka przedmiotów w stylu tego wnętrza:

Zachęcam Was wszystkich do śledzenia Ewy na Instagramie. Robi to już prawie 26 tysięcy osób! Gwarantuję, że Wy również zostaniecie tu na dłużej.

autor
Poleca: Wiktoria Głodowska
Ładny Dom inspiruje
Więcej o: