Meble ogrodowe - teraz kupisz z rabatem

KM
10.08.2018 11:00
Meble ogrodowe to must have w każdym ogrodzie. Zdecydowanie jednak, większość z nas nie lubi przepłacać. Teraz jest najlepsza okazja, by kupić wymarzone meble do ogrodu taniej. Zobaczcie, jakie to proste.

Meble idealne do ogrodu

Zestaw wypoczynkowy idealny do ogrodu lub na tarasZestaw wypoczynkowy idealny do ogrodu lub na taras Fot. ŁadnyDom, Jysk materiały producenta

Sklepy prześcigają się w ofercie mebli ogrodowych, które podczas sezonu niezbędne są na działce. Zaaranżujemy strefę wypoczynku, rodzinnego biesiadowania czy słodkiego lenistwa.

W ogrodzie przede wszystkim musi znaleźć się duży stół, a wraz z nim krzesła lub ławki. Taki zestaw będzie idealny na wspólne grille czy plenerowe imprezy. Jeśli uwielbiamy spotkania przy kawie, czytanie książek lub lenistwo na świeżym powietrzu powinniśmy wybrać także zestaw wypoczynkowy, czyli stolik kawowy oraz ogrodową kanapę. Poduszki zagwarantują pełen komfort i relaks.

Miłośnicy drzemek zdecydowanie powinni wybrać także hamak. Hitem jest także fotel-kosz zawieszony na specjalnym pałąku. Zagwarantuje on świetny relaks, dodatkowo udekoruje ogród czy taras i nada mu nowoczesnego charakteru. Z kolei ogrodową huśtawkę pokocha cała rodzina.

Rabatowanie za polecanie - świetna akcja sklepu

Aż 80% konsumentów deklaruje, że należy do przynajmniej jednego programu lojalnościowego.Większość z nas lubi korzystać z mobilnych rozwiązań, które są ogromnym ułatwieniem. Kochamy także rabaty, a ku nim jest teraz doskonała okazja.

Platforma zakupowa Shumee stworzyła dla swoich użytkowników możliwość dokonania zakupów wiele taniej. Takie rozwiązanie korzystne jest zarówno dla firmy, jak i dla klienta. Firma buduje korzystny wizerunek, a klienci możliwość zakupów ciekawych mebli ogrodowych w naprawdę korzystnych cenach.

Na stronie internetowej Shumee z 5% rabatem możemy kupić meble ogrodowe marki GREATstore. Owszem, lato niedługo się skończy, ale tym bardziej to doskonała okazja na zakup mebli, które przydadzą się na kilka przyszłych sezonów.

Poniżej znajdziecie zestawy mebli ogrodowych, które biorą udział w akcji:

Jak otrzymać rabat na meble ogrodowe?

Rabat na meble ogrodowe marki GREATstore nie jest trudno otrzymać. Należy wziąć udział w procesie rabatowania. Produkty, które biorą udział w promocyjnej akcji, na stronie internetowej, tuż obok przycisku "KUP" oznaczone są zieloną grafiką w kształcie prezentu. Wystarczy, że użytkownik kliknie na okienko prezentu. Następnie należy wpisać swój adres meilowy oraz adres znajomego, któremu użytkownik chce polecić wybrany przez siebie produkt, mebel ogrodowy.

Sklepowy system wysyła na adres meilowy informację o rabacie. Użytkownik w tym momencie zobaczy automatycznie przeceniony produkt, a osoba, której go polecił na swoją skrzynkę pocztową otrzymuje link do przecenionego przedmiotu.

5% rabat na meble ogrodowe otrzymuje w tym przypadku zarówno użytkownik strony internetowej, jak i osoba, której określony produkt został polecony.

Zachęcamy do udziału w akcji "Rabatowanie za polecanie".

Poniżej znajdziesz leżaki, idealne do relaksu w ogrodzie. Wszystkie biorą udział w opisanej akcji.

Więcej o: