Plakaty dekoracyjne z polskich sklepów - modny akcent na ścianie

KM
20.02.2019 14:50
Ściany w mieszkaniu warto udekorować, ożywić, nadać im wyraz, a aranżacji - charakter. W takiej roli świetnie sprawdzą się plakaty. Wyrażają myśli, poglądy, wywołują rozbawienie, skłaniają do przemyśleń. Wszystko zależy od motywu, który się na nich znajdzie. Sprawdziliśmy, jakie plakaty są dostępne w polskich sklepach.

Zestaw 6 plakatówZestaw 6 plakatów Fot. Selsey

Plakaty pasują do każdego wnętrza, warto dopasować je do aranżacji pomieszczenia pod względem kolorystycznym i stylistycznym. Taka dekoracja skutecznie ożywi wystrój mieszkania, spersonalizuje je, sprawi, że będzie niebanalne.  

Plansze z cytatami i sentencjami świetnie sprawdzą się w sypialni czy pokoju dziennym. Plakaty z motywującymi hasłami warto umieścić w domowym gabinecie, miejscu pracy i pokoju ucznia. Odpowiednie hasło to połowa sukcesu, potrafi ono zachęcić do działania i większego uporu w dążeniu do celu. 
W salonie najlepiej powiesić plakaty z ciekawymi grafikami, wizerunkami zwierząt, wzorami geometrycznymi lub sentencjami, które wzmocnią rodzinne relacje.

Obrazki z hasłami nadadzą wnętrzom nowoczesny charakter. Warto umieścić obok siebie kilka plakatów o różnych rozmiarach, co z reguły daje wspaniały efekt dekoracyjny!

Poniżej znajdziecie wybrane przez redakcję plakaty z polskich sklepów:

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • ton_y

    Oceniono 3 razy 3

    Sprawdziłem cenę mapy swiata - 50 zl. Ktos chyba zwariował. Oczywiście bez ramki, za sam arkusz z grafiką.

  • esteraef

    0

    Ja kupuje plakaty oprawione w ramę z haveaniceart.pl, papier jest dobrej jakości, druk jest dobrze wykonany i wzory są bardzo różnorodne. Od kilku miesięcy już nie mam żadnego obrazu. Plakat jak się znudzi można wymienić na nowy, a obraz za kilka stówek średnio, bo szkoda pieniędzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX