Najładniejsza porcelana z kwiatowymi motywami Villeroy & Boch

KJ-Ż
24.08.2018 13:53
Piękne wnętrze to nie tylko meble czy kolory ścian, ale również dodatki. Jeśli znudziła ci się klasyczna, jednolita zastawa stołowa, a lubisz podążać za najnowszymi trendami, zwróć uwagę na naczynia z kwiatowymi motywami. Niezwykłe i wysmakowane, tworzy popularna marka Villeroy & Boch. Przyjrzyjmy się ich propozycjom.

Villeroy & Boch - historia

Villeroy & Boch to firma, której historia sięga 1748 roku, a co za tym idzie jest jedną z najdłużej działających europejskich marek. Powstała w Niemczech, a swoje inspiracje czerpie do dziś z europejskiej kultury, przeplatając je z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Wieloletnia tradycja sprawia, że marce Villeroy & Boch można zaufać, nie tylko pod względem designu, ale również w kwestii jakości ich wyborów. Dawniej zajmowała się ona wyłącznie produkcją ceramiki, obecnie tworzy również chętnie kupowane urządzenia sanitarne, płytki łazienkowe, podłogi, meble ogrodowe, a także dodatki do mieszkania, takie jak oświetlenie oraz akcesoria. 

Porcelana Villeroy & BochPorcelana Villeroy & Boch materiały partnera

Zastawa stołowa z kwiatowymi motywami

Klasyczna zastawa stołowa w kolorze białym gości w każdym domu, jeśli jednak szukasz oryginalnych i delikatnych propozycji, koniecznie zwróć uwagę na zdobione kwiatowymi motywami naczynia Villeroy & Boch. Taka porcelana pasuje do rustykalnych wnętrz, ale będzie również doskonałą propozycją na przyjęcie lub niedzielny, rodzinny obiad organizowany w ogrodzie. Możesz wybierać spośród różnych wzorów pojedynczych naczyń: talerzy, misek, dzbanków oraz kubków lub skompletować wieloelementowy zestaw. Komplet pięknie zdobionych naczyń może stać się również wspaniałym prezentem na urodziny, ślub i złote gody.

Porcelana Villeroy & BochPorcelana Villeroy & Boch materiały partnera

Więcej o: