Stojak na gazety - praktyczny organizer i ozdoba wnętrza

Mimo że w dobie wszechobecnych smartfonów prasa drukowana przeżywa kryzys, wielu z nas nie wyobraża sobie poranka lub popołudniowego relaksu bez przekartkowania ulubionej gazety. Gdzie trzymać prasę, z którą nie chcemy się jeszcze pożegnać? Wybraliśmy najładniejsze, praktyczne gazetowniki dostępne w ofercie sklepów internetowych.

Gazetownik - praktyczny organizer i ozdoba wnętrza

Gazetownik drewnianyGazetownik drewniany Fot. shumee materiały partnera

Stojak na gazety to rzecz, która z pewnością nie należy do niepraktycznych gadżetów. Pokochają go osoby uwielbiające zbierać tematyczne czasopisma, lubiące wracać co jakiś czas do wybranych tytułów albo po prostu nie mające gdzie odłożyć ulubionej lektury. Dom pełen książek oraz gazet jest miejscem wyjątkowym, więc zamiast chować je w pudłach i szafkach wybierz praktyczny, zdobiący wnętrze gazetownik.

Gazetnik można postawić w każdym wnętrzu. W ofercie sklepów internetowych znajdziecie klasyczne modele drewniane, nowoczesne projekty z ciekawymi napisami, gazetowniki na metalowych nóżkach, a nawet futurystyczne egzemplarze z plastiku w modnych kolorach. Taki dodatek będzie świetnie wyglądał zarówno w sypialni, jak i w salonie, a nawet w łazience. Dzięki niemu nie tylko uprzątniesz bałagan, a stos gazet ułożony na szafce lub toaletce znajdzie swoje miejsce, ale stanie się on również ozdobą mieszkania. 

GazetownikGazetownik Fot. homebook materiały partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.