Tekstylia z motywem zwierzęcym - trend

Moda na zwierzęce motywy we wnętrzach często powraca. Z pewnością cieszy to miłośników fauny. Producenci prześcigają się i oferują coraz ciekawsze produkty. Dziś pod lupę weźmiemy tekstylia, które zachwycają grafikami i świetnie sprawdzą się, jako jesienne dekoracje mieszkania!

Motywy zwierzęce we wnętrzach to jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich sezonów. W każdym sklepie wnętrzarskim spotkamy tekstylia w panterki, cętki czy zebry, które kiedyś uznawane były za symbol kiczu, a teraz z dumą zdobią nasze mieszkania. Wymienione motywy zwierzęce spotkamy na pościeli, zasłonach, dywanach, a także poduszkach, kocach czy narzutach. 

Tekstylia to najprostszy sposób na ocieplenie wizerunku mieszkania. Wybierając modele ze zwierzęcym motywem mieszkanie staje się jeszcze bardziej przytulne, nabiera niepowtarzalnego charakteru i wpisuje się w obowiązujące trendy.

Chcesz wprowadzić zwierzęcy motyw do mieszkania nieco subtelniej? Warto wykorzystać poszewki na poduszki, które w każdej chwili można zdjąć. Świetnie sprawdzą się modele z wizerunkiem sów, jelonków, które przybliżą nas do natury. Poszewki z wizerunkiem tygrysów, lwów czy zebr dodadzą aranżacji drapieżnego charakteru. Wykorzystać możemy także poszewki z futrzanym pokryciem, które doskonale sprawdzą się podczas jesieni i zimy, umilą chłodne wieczory.

Tekstylia ze zwierzęcym motywem to strzał w dziesiątkę w wielu aranżacjach, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Więcej o:
Copyright © Agora SA