5 powodów, dla których chciałabym mieć lodówkę Samsung Family HUB

KM
05.09.2018 14:29
Lodówka to niezbędne urządzenie w każdej kuchni. Powinniśmy wybrać model, który posłuży przez lata i będzie niezawodny. Podczas poszukiwań lodówki do swojego mieszkania natknęłam się na model wyjątkowy, który zaskakuje swoimi funkcjami. Zobaczcie sami, dlaczego warto mieć lodówkę Samsung Family HUB!

Lodówka Family HubLodówka Family Hub Fot. Samsung, materiały prasowe producenta

1. Lodówka Family Hub - zarządzaj swoim domem

Lodówka Family Hub to maksimum możliwości. Zapewnia zdalny pogląd do zawartości urządzenia, pomaga i inspiruje. Urządzenie zainstalowaną ma aplikację SmartThings. Co ona zapewnia? Mamy pełną kontrolę nad urządzeniami w domu, nie tylko nad lodówką. Jeśli podłączymy do niej pozostałe urządzenia w kuchni, będziemy w stanie zaprogramować pieczenie ciasta, uruchomienie zmywarki  czy włączyć pranie. 

2. Możesz zaglądać do lodówki nawet z daleka

We wnętrzu lodówki umieszczone zostały 3 kamery, które podczas każdego zamknięcia drzwi robią zdjęcia. Fotografie zostają wyświetlane na drzwiach lodówki oraz wysłane na aplikację w naszym smartfonie. To bardzo przydatna funkcja, pozwala kontrolować zaopatrzenie lodówki bez zbędnego otwierania drzwi.

Lodówka wyposażona jest także w funkcję View Inside, która umożliwia zdalne skontrolowanie zawartości lodówki w czasie, gdy na przykład jesteśmy na zakupach i nie pamiętamy czego nam brakuje.

Dzięki aplikacji na ekranie lodówki możemy na bieżąco tworzyć listę zakupów, która będzie widoczna dla wszystkich domowników. 

3. Lodówka inspiruje przepisami

Na pewno niejednokrotnie nie miałeś pomysłu na obiad. Niby w lodówce są składniki, ale nie kompletnie nie wiesz co ugotować lub przeciwnie - lodówka świeci pustkami i nie masz pojęcia co można przygotować z tych składników.

Lodówka zaskakuje! Na ekranie wyświetli przepisy z produktów, które są w środku. Znajdziemy też aplikację Club de Chefs z przepisami stworzonymi przez najlepszych szefów restauracji oznaczonych gwiazdkami Michelin. Super, prawda?

4. Urządzenie ułatwi organizację rodzinnych spraw

Na drzwiach lodówki umieszczony jest ekran o przekątnej 21,5”, który pełni funkcję tablicy multimedialnej. Koniec z karteczkami samoprzylepnymi!

Na ekranie lodówki możemy zapisywać wiadomości do członków rodziny, nawet nie będąc aktualnie w domu. Dodatkowo można udostępniać zdjęcia, przesyłać lub oglądać zapisane na urządzeniu.

Super sprawą jest możliwość zsynchronizowania ekranu lodówki ze swoim kalendarzem online oraz pocztą internetową. W jednym miejscu możemy zapisać wszystkie ważne spotkania i wizyty lekarskie wszystkich domowników.

5. Dzięki lodówce życie rodzinne przeniesiesz do kuchni

Wszyscy wiemy, że w kuchni siedzi się najlepiej, toczą się najważniejsze rozmowy, to centrum domowego ogniska. Nowoczesna lodówka Family Hub pozwoli przenieść do kuchni także rozrywkę. Teraz, podczas gotowania będziemy mogli oglądać ulubiony serial czy program telewizyjny. Jak to możliwe? Ekran lodówki stanie się  telewizorem lub odtwarzaczem multimedialnym z dostępem do internetu, dzięki czemu posłuchamy ulubionej playlisty lub audycji radiowej. Dostęp do internetu pozwoli na sprawdzenie propocji przygotowywanych potraw. 

Czy widzieliście gdzieś lodówkę o podobnych możliwościach? Ta jest naprawdę wyjątkowa!

Więcej o: