Zestawy plakatów - gotowe kompozycje na ścianę

Plakaty i obrazy to jedne z najmodniejszych dekoracji w mieszkaniu. Zawieszone na ścianie mogą całkowicie odmienić charakter aranżacji. Świetnie sprawdzą się gotowe zestawy, które stworzą na ścianie mini galerię. Zobacz sam!

Plakaty - jakie są najmodniejsze?

Plakaty do świetna dekoracja ścianPlakaty do świetna dekoracja ścian Fot. Homebook, materiały partnera

Plakaty i obrazki to najprostszy dodatek do wnętrz. Wystarczy kilka ciekawych grafik, sentencji czy napisów, by aranżacja nabrała niepowtarzalnego charakteru, a wnętrze personalizacji. W sklepach znajdziemy mnóstwo różnych motywów. Jakie są najmodniejsze?

Plakaty z pojedynczymi literami, słowami czy zdaniami cieszą się teraz największą popularnością. Typograficzne modele, dzięki swojej oszczędnej formie świetnie wpisują się w klimat wnętrz minimalistycznych czy skandynawskich. Równie modne są plakaty w formie map, krajobrazami, zdjęciami miast. Plusem jest to, że pasują do każdej aranżacji, nadają wnętrzu sentymentalnego charakteru. Uniwersalne, niezależnie od koloru na jaki pomalujemy ściany będą plakaty i obrazki w wersji czarno-białej, dostępne w przeróżnych motywach. Hitem w ostatnim czasie są także plakaty botaniczne, florystyczne, nadające aranżacjom tropikalnego klimatu.

Plakaty z zabawnymi rysunkami, motywem zwierzątek i kolorowych wzorów doskonale sprawdzą się w pokojach dziecięcych. Pastelowe modele ocieplą aranżację pokoju i przypadną do gustu każdemu maluchowi!

Zestaw plakatów do pokoju dziecięcegoZestaw plakatów do pokoju dziecięcego Fot. Homebook, materiały partnera

Zestawy plakatów - stwórz modną kompozycję!

W grupie siła! To najlepsze hasło, by uzasadnić dlaczego warto wybrać na ścianę gotowy zestaw plakatów. Kupując pojedyncze modele, mogą one nie do końca do siebie pasować. Jeśli jednak wybierzemy gotowy zestaw, mamy pewność, że będzie on spójny tematycznie, ale też kolorystycznie, a być może w całości da jakiś przekaz.

Piękne, zgrane i poukładane plakaty dodadzą wnętrzu nowoczesnej elegancji i zadbają, by ściany nie były puste. Świetny efekt dadzą na ścianie różne rozmiary plakatów, wystarczy je odpowiednio zawiesić. Zyskamy genialną kompozycję! Nie czekaj, z pewnością znajdziesz zestaw idealny dla siebie. Plakaty to doskonały prezent na parapetówkę. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA