Hit tegorocznej jesieni - koc z rękawami

Aura za oknem coraz szybciej staje się jesienna. Jeśli nie lubisz marznąć, mamy dla ciebie coś wyjątkowego. Tej jesieni hitem jest koc z rękawami - teraz będzie ci ciepło nawet w pozycji półleżącej! Sprawdziliśmy, gdzie i za ile można kupić najmodniejszy koc tego sezonu.

Koc z rękawami - hit jesieni

Koc z rękawami w panterkęKoc z rękawami w panterkę Fot. Homebook, materiały partnera

Mamy prawdziwą gratkę dla zmarzluchów! Ten koc to must have w sezonie jesienno-zimowym. Koc z rękawami to 2 w 1, połączenie koca z grubym swetrem. Wyglądem przypomina nieco śpiwór, jest praktyczny i na pewno nie pozwoli zmarznąć.

Gdy na zewnątrz robi się chłodniej, nasza nagrzana latem skóra w dalszym ciągu domaga się ciepła. Koc z rękawami w tym przypadku sprawdzi się idealnie. Z boku ma suwak, dzięki czemu łatwo wejść do środka. W półleżącej pozycji, okryty kocem, odpoczniesz oglądając ulubiony serial, czytając książkę lub pijąc gorącą herbatkę.

Najmodniejszy koc tego sezonu jest miły, miękki i ciepły, a co najważniejsze, gwarantuje pełną swobodę ruchów rąk! Będzie ci cały czas ciepło, a żaden ruch nie sprawi, że trzeba materiał poprawiać i ponownie się okryć. Niektóre koce z rękawami mają także kieszonkę oraz kaptur - sprawdzą się one idealnie podczas jesiennego przeziębienia, na pewno się pod nimi wygrzejesz. 

Koc z rękawami - gdzie go kupić i za ile?

Tej jesieni na pewno nie zmarzniesz. Wiemy, gdzie kupić najmodniejszy kocTej jesieni na pewno nie zmarzniesz. Wiemy, gdzie kupić najmodniejszy koc Fot. okazje.info, materiały partnera 4gift.pl

Koc z rękawami kupisz w większości znanych sklepów, które oferują tekstylia do domu. Najlepiej szukać ich pod koniec lata. Przed rozpoczęciem sezonu jest największy wybór modeli. Znajdziesz go w wielu wersjach kolorystycznych oraz wzorach. 

Cena koca z rękawami waha się w przedziale od 60 do 180 złotych. Przygotuj się na chłodniejszy sezon!

Więcej o: