Podświetlane łóżka i stoliki LED - nowoczesny styl z efektem!

Lubisz efektowne meble i aranżacje oparte na grze świateł? Świetnym rozwiązaniem będzie podświetlane łóżko albo stolik wyposażone w taśmy LED. Możesz dowolnie zmieniać kolory, zmieniając wygląd wnętrza jednym przyciskiem!

Marzysz o mieszkaniu w nowoczesnym stylu? Nic tak nie działa na zmysły jak pomysłowo rozplanowane światło. O ile w tradycyjnym ujęciu oświetlenie umieszczane było na suficie albo ścianach, tak teraz można zlokalizować je w dowolnym miejscu. Wszystko dzięki taśmom LED, które znacznie różnią się od zwykłych żarówek i są łatwe w montażu. Modne jest podświetlanie mebli, w tym łóżek, stolików, szaf, aby stworzyć tym samym niepowtarzalny klimat w domu.

Podświetlane łóżko z LED

Podświetlane łóżko LEDPodświetlane łóżko LED Mat. partnera

Podświetlane łóżko LEDPodświetlane łóżko LED Mat. partnera


Łóżko wyposażone w świecące taśmy LED to propozycja dla każdego, kto lubi relaksować się w nowoczesnym otoczeniu. Światło może być umieszczone w zagłówku albo w podstawie. Najbardziej oryginalną z przygotowanych przez nas propozycji jest okrągłe łóżko wyposażone w trzy taśmy LED o różnych kolorach. Oprócz zmiany barwy, można też wybrać jeden z czterech trybów: mruganie, stroboskop, przyciemnianie i światło ciągłe. Wszystko odbywa się z pomocą małego pilota. Dzięki takiemu podświetleniu nie musisz już kupować lampek nocnych. Jeśli mieszkasz w kawalerce i sypialnia jest częścią salonu - będzie to oryginalny element wystroju całego mieszkania!

Podświetlany stolik kawowy

Niesamowitą grę świateł możesz też uzyskać w salonie. Zamiast tradycyjnego stolika kawowego wybierz nowoczesny model z podświetleniem LED. Gdy zgasisz światło, miejscowe oświetlenie stworzy intymną i relaksującą atmosferę - idealną do oglądania filmu. Podświetlany stolik świetnie sprawdzi się również na imprezach! Kolorowe światło sprawi, że poczujecie się jak w klubie, a do tego mebel będzie dużo lepiej widoczny! Poniżej znajdziesz praktyczne modele wykonane z włókna szklanego - łatwe do czyszczenia i bardzo stylowe.

Stoliki z podświetleniem LEDStoliki z podświetleniem LED Kolaż Ładny Dom / Mat. partnerów

Więcej o: