Kolorowe fotele - odważne i stylowe. Najładniejsze modele do 1000 zł

Szukasz sposobu na ożywienie swojego pokoju? Kolorowy fotel może być mocnym akcentem każdej aranżacji. Wybraliśmy modele poniżej 1000 zł, które wyjątkowo przykuły naszą uwagę. Wśród nich są modele do salonu, biura oraz bujane.

Kolorowe fotele - odważny dodatek

Kolorowy fotel to dodatek do wnętrza o zdecydowanym charakterze. W zależności od wybranej barwy będzie się wyróżniał lub stanowił dopełnienie aranżacji całego wnętrza. Najczęściej stawiamy fotele w salonie, jednak dobrze dopełnią również gabinet czy sypialnię, a nawet pokój dziecięcy. Poniżej 1000 zł można znaleźć bardzo stylowe modele. Naszą uwagę przykuły przede wszystkim te w soczystych odcieniach niebieskiego, zielonego oraz czerwieni. 

Kolorowe fotele - odważny dodatekKolorowe fotele - odważny dodatek kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Kolorowe fotele bujane 

Fotele bujane wracają do łask, ponieważ ich design jest coraz bardziej nowoczesny, a mocny, soczysty kolor zdecydowanie go podkreśla. Bujane fotele najlepiej sprawdzają się w miejscach odpoczynku - salonie lub sypialni. Fotel bujany będzie też praktycznym rozwiązaniem do pokoju niemowlaka, ponieważ pomoże usypiać maluszka. Pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i tych inspirowanych stylem retro. 

Kolorowe fotele bujaneKolorowe fotele bujane kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Kolorowe fotele biurowe 

Jeżeli chcemy ożywić biuro - czy to domowe czy w miejscu pracy - kolorowy fotel biurowy będzie ciekawym pomysłem. Staraliśmy się wybrać modele, które przykuwają uwagę zarówno kolorem, jak i kształtem. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, nie ujmując w żaden sposób gabinetowi profesjonalnego wyglądu. Jeżeli aranżujemy przestrzeń biurową w domu, taki fotel będzie dodatkowym, wyrazistym elementem we wnętrzu. 

Żółty fotel biurowy w aranżacji domowego biuraŻółty fotel biurowy w aranżacji domowego biura fot. materiały partnera

Poniżej znajdziecie więcej kolorowych foteli za mniej niż 1000 zł, które przykuły naszą uwagę. Tutaj z kolei wybraliśmy fotele w różnych przedziałach cenowych, które mogą przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.