Dekoracje LED - jak stworzyć przytulne wnętrze za pomocą gry świateł

25.10.2018 15:00
Nic tak nie tworzy atmosfery mieszkania jak dobrze dobrane oświetlenie. Lampy mocowane są na stałe, ale nie dotyczy to dekoracji LED, które możesz dodać do aranżacji w dowolnej chwili i równie łatwo się ich pozbyć. Zobacz, jakie świecące dekoracje na jesień udało nam się znaleźć w sklepach. Mamy też sporo świątecznych propozycji!

Dekoracje LED - sposób na przytulne wnętrze

Jesień to pora roku, w której szczególnie tęsknimy za światłem, a jednocześnie to o czym marzymy, można zredukować do ciepłego wnętrza i przytulnej kanapy. W chłodnych porach roku mieszkanie staje się oazą, która chroni przed zewnętrzną "szaruchą" dlatego ważne jest, aby stworzyć w nim miłą atmosferę.

Świetnym narzędziem do osiągnięcia celu są dekoracje LED. Można je łatwo zamontować i to w dowolnym miejscu - bardzo często zasilane są bateriami. Nasz hit to lampki ledowe zamknięte w smukłej butelce. Możesz ustawić ją na stole, na parapecie albo w kuchni. Drobne światełka punktowe stworzą miłą atmosferę i ocieplą wnętrze. W sklepach znaleźliśmy również ledowe latarenki, świece, złotą kulę, a także drzewko, które jest całoroczną dekoracją. 

Dekoracje LED całoroczne to dobry sposób na ocieplenie wnętrzaDekoracje LED całoroczne to dobry sposób na ocieplenie wnętrza Kolaż Ładny Dom / Mat. partnerów

Świąteczne dekoracje LED

Ledowe dekoracje idealnie wpisują się w świąteczny klimat. W tej kategorii wybraliśmy piękne kule, gwiazdy, bombki i napisy, które będą przypominać o wyjątkowej atmosferze grudniowych świąt. Ledowa gwiazda jest na tyle uniwersalna, że możesz zostawić ją na cały rok! Będzie świetnie wyglądać na półce w salonie w towarzystwie książek albo w rogu pokoju dodając światła tam, gdzie zazwyczaj go brakuje!