Stylowe kanapy i sofy w okazyjnych cenach. Modele do 1000 i 2000 zł

KS
26.10.2018 12:00
Sofa czy kanapa to serce salonu, ale aby dobrze się prezentować i być wygodna, nie musi wcale kosztować majątku. Wybraliśmy kilka najciekawszych propozycji w dwóch przedziałach cenowych - do 1000 i do 2000 zł.

Kanapy i sofy do 1000 zł

W tym przedziale cenowym niełatwo jest znaleźć naprawdę ciekawe sofy czy kanapy, ale nam udało się wybrać dla was kilka naprawdę stylowych propozycji. Przede wszystkim znajdziemy tutaj modele, które dobrze sprawdzają się w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Są minimalistyczne i o surowszych liniach, jednak część z wybranych przez nas mebli będzie dobrze się prezentować również w bardziej klasycznych pomieszczeniach. 

Kanapy i sofy do 1000 złKanapy i sofy do 1000 zł kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Kanapy i sofy do 2000 zł

Do 2000 zł można już znaleźć naprawdę solidne i dobrze wyglądające kanapy. Nie będą one tak designerskie jak te z wyższych półek cenowych. Jednak mamy tutaj do dyspozycji sporą różnorodność wzorów oraz kolorów, dzięki czemu łatwo jest znaleźć model, który będzie pasował do naszego wnętrza. Naszą uwagę przykuły przede wszystkim sofy w stylu skandynawskim oraz te w ciekawych, soczystych kolorach. Wśród propozycji nie zabrakło jednak bardziej stonowanych sof czy kanap, dzięki czemu mamy nadzieję, że każdemu wpadnie coś w oko. 

Sofa za mniej niż 2000 zł w przytulnej aranżacjiSofa za mniej niż 2000 zł w przytulnej aranżacji fot. materiały partnera

Pokrowce na sofy - tanio i łatwo

Prosty i szybki sposób na odświeżenie salonu? Pokrowiec na sofę! Są niedrogie, a przy tym mogą w mgnieniu oka odmienić nieco nas salon czy inne pomieszczenie. Najlepszej jakości pokrowce na sofy to koszt nawet kilkuset złotych, ale już w okolicy 400 zł możemy znaleźć bardzo ciekawe propozycje. Tańsze pokrowce to sposób na częstszą ich wymianę, co docenią osoby lubiące zmiany w aranżacji wnętrz. 

Więcej o: