Szukasz wytrzymałej blachodachówki? Wybierz nowy produkt Ruukki!

Joanna Szczurek
05.11.2018 16:01
Ruukki to firma oferująca zaawansowane technologicznie rozwiązania dla budownictwa. 16 kwietnia 2018 roku marka wprowadziła na rynek nowy produkt. Swój debiut miała płaska blachodachówka modułowa Ruukki Hyygge. Łatwy montaż, bezpieczne użytkowanie i funkcjonalność - co jeszcze zapewniają nowe blachodachówki marki Ruukki?

blachodachówki Ruukkiblachodachówki Ruukki materiały prasowe

Dobrze wykonany i zaprojektowany dach pełni nie tylko funkcję estetyczną. Jest przede wszystkim ważnym elementem konstrukcyjnym, który wpływa na nasze bezpieczeństwo i komfort. To, w jaki sposób zostanie wykonane zwieńczenie domu, wpływa na długoletnie i bezproblemowe użytkowanie dachu. Jest więc niezwykle istotne, aby skupić się nie tylko na blachodachówkach, ale również akcesoriach dopasowanych do wybranego modelu i niezbędnych obróbkach blacharskich, które będą w ofercie tego samego producenta. 

W ofercie marki Ruukki znajdziecie elementy komunikacji dachowej, zabezpieczenia przeciwśniegowe, systemy wentylacji, specjalnie zaprojektowane komplety obróbek blacharskich dopasowanych kształtem i funkcją do blachodachówki Ruukki® Hyygge.  To wszystko gwarantuje długoletnie i bezproblemowe użytkowanie dachu.

Ruukki® Hyygge – nowoczesność w skandynawskim stylu

Nazwa nowego produktu marki Ruukki® pochodzi od hygge. To duńskie słowo najlepiej określa to, co najważniejsze w skandynawskiej filozofii. Jest to bezpieczeństwo, poczucie bliskości i jakość. Jest to zgodne z ideą bezpiecznego, przytulnego domu bliskiego naturze, który był podstawą do stworzenia płaskiej dachówki modułowej Ruukki® Hyygge. 

O blachodachówce Ruukki® Hyygge

Ruukki® Hyygge wyróżnia się prostą i elegancką estetyką. Forma blachodachówki doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne. Do wyboru są dwa warianty wykończenia: z przetłoczeniami lub bez przetłoczeń. 

Nowy produkt Ruukki to świetne rozwiązanie dla budynków o prostych, dwuspadowych dachach, ale również dla tych w zabudowie szeregowej i budynków wielorodzinnych. Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge oferowana jest w trzech kolorach: grafitowym, antracytowym i czarnym, w grubości blachy 0,6 mm. Ponadto przed skutkami promieniowania UV, korozją i zarysowaniami Ruukki® Hyygge chroni nowoczesna powłoka GreenCoat Purex, której jakość potwierdza 40-letnia gwarancja techniczna

Inne produkty Ruukki® Hyygge

Ruukki® Hyygge to nie tylko płaska blachodachówka modułowa, ale także wiele innych, innowacyjnych rozwiązań. W ofercie firmy znajdziecie gąsior Ruukki® Hyygge, wiatrownicę, pas nadrynnowy Ruukki® Hyygge, a także trójwarstwową membranę dachową Ruukki H-Fix i wiele innych. Zwracają uwagę nie tylko aspekty techniczne wszystkich produktów, ale również estetyczne

Więcej o: