5 największych wnętrzarskich hitów z polskich sklepów

Spośród wielu popularnych modeli mebli i dodatków, niektóre stały się prawdziwym hitem. Dzięki swojej oryginalnej formie i ciekawemu wykonaniu biją rekordy popularności. Specjalnie dla was wybraliśmy 5 największych wnętrzarskich hitów z polskich sklepów. To właśnie one w ostatnim czasie zrobiły prawdziwą furorę na naszym rynku.

1. Lampa w stylu Tiffany

Nie ma chyba nikogo, kto nie zetknął się z lampami w stylu Tiffany. Po latrach nieobecności jedne z najsłynniejszych obiektów designu wróciły  do łask w nowym wydaniu. Charakterystyczna, nietuzinkowa forma i bogata kolorystyka zdobyła uznanie klientów do tego stopnia, że lampy inspirowane kultowymi projektami Tiffany'ego po dziś dzień biją rekordy popularności.

2. Koc z wełny czesankowej

W tym roku absolutnym hitem okazały się koce z wełny czesankowej. Grube, plecione sploty i dobra gatunkowo wełna okazały się strzałem w dziesiątkę. Koce z wełny czesankowej stały się niekwestionowanym hitem. Nie dość, że są świetną ozdobą mieszkania, to jeszcze idealnie sprawdzą się w mroźne, zimowe wieczory. 

3. Krzesło Tolix

Krzesła inspirowane projektem Tolix [TREND]Krzesła inspirowane projektem Tolix [TREND] Fot. Homebook

Świat oszalał na punkcie słynnych krzeseł inspirowanych projektem Tolix. Nic dziwnego - ten francuski klasyk jest uniwersalny, klasyczny i ponadczasowy. Rosnąca popularność tych krzeseł spowodowała, że na rynku zaczęły się pojawiać modele inspirowane projektem autorstwa Xaviera Paucharda. Rynek oszalał na ich punkcie, dzięki czemu w niedługim czasie stały się prawdziwym hitem. 

4. Fotel wiszący

Fotel huśtawka przypominający kokon lub okrągłą kapsułę, to jeden z największych hitów ostatnich sezonów. Ciekawy design zdobył również uznanie gwiazd. Nic dziwnego - miękkie, plisowane poduszki zapewniają wygodę i dodają wnętrzom uroku. 

5. Stolik marmurowy

Eleganckie, nowoczesne stoliki z marmurowym blatem okazały się w strzałem w dziesiątkę. Dodają wnętrzom charakteru i sprawiają, że wyglądają one wyjątkowo szykownie. Pasują do wnętrz w stylu glamour, nowoczesnym i klasycznym. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.