Dmuchawa do liści - sposób na sprzątanie ogrodu

KK
13.11.2018 11:24
Jeśli mieszkasz w domu z ogrodem, na pewno nie ominą cię jesienne porządki. Mokre liście szkodzą ziemi i są śliskie, dlatego warto się ich pozbyć. Nie lubisz grabić liści? Z pomocą przychodzi dmuchawa, która skutecznie i szybko pomoże pozbyć się wszystkich liści z ogrodu. Sprawdziliśmy, na co zwrócić uwagę kupując to urządzenie.
Wr�� do artyku�u
Komentarze (32)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Mariusz Jucewicz

  Oceniono 3 razy 3

  Właśnie drażniący pojęk tego urządzenia wali w uszy mimo zamkniętego okna. Prawie od godziny, czyli nie jest szybciej. Wypchnięte na pobocza z alejek liście i tak niedługo wiatr zwieje z powrotem. I pewnie o to chodzi, by facet nógł tym dziadostwem co drugi dzień pohałasować, wzbić chmury kurzu (sam założył maseczkę) i ściągnąć swoja dole z czynszu spółdzielców na zapłacenie kolejnej raty za dmuchawkę.

 • Dominik Wójcik

  Oceniono 1 raz 1

  Zacznijmy od tego, że takie dmuchawy zaczynają być na cenzurowanym i niedługo zostaną całkowicie zabronione, więc taki zakup, to pieniądze wyrzucone w błoto. Z kolei artykuł, to ukryta promocja tych produktów, które order zmianami prawnymi muszą szybko zejść z magazynów

 • kashubka

  Oceniono 1 raz 1

  mokre liście szkodzą ziemi... no wiec dobrze, że napisaliście to na początku specjaliści, więc mogłam sobie podarować resztę tekstu.

 • thea19

  Oceniono 1 raz 1

  nieprofesjonalnie, po lebkach, merytorycznie dno. gniot nie artykul,

 • student_zebrak

  0

  ktory z tych 'doradcow' chociaz raz sprobowac zebrac liscie do worka?
  Szybka dmuchawa? Pomyscie o malych kamykach wedrujacych 300 kmh w strone drogi, po ktorej jezdza samochody, chodza ludzie.
  Zakwaszaja? biegiem do sklepu po krede lub wapno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX