3 trendy wnętrzarskie, które nigdy nie wyjdą z mody

MT
13.11.2018 14:00
Kupując meble i dodatki do wnętrz, trzeba mieć świadomość nieustannie zmieniających się trendów. To co dziś bije rekordy popularności, niebawem może odejść do lamusa. Są jednak trendy, które nigdy się nie starzeją i niezależnie od upływającego czasu, wciąż cieszą się zainteresowaniem i uznaniem. Oto one!

Największe trendy wnętrzarskie - drewno

Drewno to ponadczasowy trend w aranżacji wnętrz.Drewno to ponadczasowy trend w aranżacji wnętrz. Drewno we wnętrzach, fot. kolaż ładny dom, selsey

Jakie meble i dodatki nigdy nie wyjdą z mody? Odpowiedź jest prosta - materiałem, który jest absolutnie ponadczasowy, jest drewno. Drewniane lampy, stoliki, zegary czy stołki cieszą się popularnością niezależnie od trendów. Jeśli więc zależy nam na ponadczasowych meblach i dodatkach, warto postawić właśnie na drewno. Nie dość, że jest wiecznie modne, to jeszcze świetnie wygląda i idealnie wpasowuje się w najróżniejsze style, tworząc przytulne, klimatyczne wnętrza.

Ponadczasowy trend - mosiądz we wnętrzach

Jednym z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych trendów w aranżacji mieszkania jest mosiądz. O jego zaletach nie trzeba nikogo przekonywać - jest ceniony ze względu na swoją trwałość i wyjątkową, szlachetną kolorystykę. Dodatki z mosiądzu gwarantują wnętrzom designerski charakter, którego nie dałoby się stworzyć w żaden inny sposób. Meble i dodatki wykonane z mosiądzu pasują zarówno do klasycznych wnętrz, jak i nowoczesnych czy industrialnych przestrzeni. 

Modny trend - marmur we wnętrzach 

Marmur to ponadczasowy trend w aranżacji mieszkania.Marmur to ponadczasowy trend w aranżacji mieszkania. Marmur we wnętrzach, fot. kolaż ładny dom, homebook

Do najmodniejszych trendów, które z biegiem lat nie tracą na aktualności, z pewnością można zaliczyć marmur. Lista jego zalet jest naprawdę długa - gładka, idealna powierzchnia, szeroka paleta barw począwszy od białego, poprzez czerwień, po głęboką czerń. Dodatkowo marmur z biegiem lat nabiera jeszcze szlachetniejszej patyny, dzięki czemu prezentuje się lepiej niż na początku. Nic dziwnego, że niezależnie od mody dodatki z marmuru należą do tych najchętniej wybieranych. 

Więcej o: