Najbardziej oryginalne siedziska dla dzieci

KK/OF
22.08.2019 12:00
Twoje dziecko uwielbia zwierzęta? Te siedziska skradną serce każdego miłośnika fauny. Są naprawdę niesamowite! Przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Zobaczcie sami.

Siedziska w kształcie zwierząt

Oryginalne siedziska dla dzieciOryginalne siedziska dla dzieci fot. materiały partnera

Dzieci są bardzo wymagające. Nie zadowoli ich zwyczajne krzesło. Meble w pokoju dziecięcym muszą być kolorowe, oryginalne, o naprawdę pięknym designie. Jeśli twoje dziecko uwielbia zwierzęta, strzałem w dziesiątkę będzie zakup siedziska w kształcie zwierzaka. W jednym ze sklepów znajdziemy kolekcję, która pozwoli dopasować ulubionego pupila do zainteresowań dziecka.

Siedzisko w kształcie lamy, baranka, słonia, dinozaura, psa, hipopotama czy konia będzie nie tylko doskonałą dekoracją dziecięcego pokoju, ale też rozwinie wyobraźnię malucha.

Propozycje dla pokoju dziecięcego

Pufy w kształcie zwierzątPufy w kształcie zwierząt fot. materiały partnera

Każdy mebel w kształcie zwierzaka jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, spełnia normy bezpieczeństwa, jest wykonany na stabilnej konstrukcji. Siedziska stworzone są z drewna bukowego, dzięki czemu charakteryzuje je wysoka odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Siedzisko wypełnione jest pianką poliuretanową i obite miękką, puszystą tkaniną.

Taborety wyposażone są w ochraniacze na nóżki, które wyglądają jak skarpetki, dopełniają zwierzęcy design a także chronią przed zarysowaniem powierzchni i są dzięki temu antypoślizgowe.

Krzesełka w kształcie zwierzaków mają tak miłe futerka, że dziecko pokocha swój model od pierwszego przytulenia! Siedziska sprawdzą się jako prezent dla najmłodszych.

Więcej o: