Smart szczoteczki do zębów - 3 najpopularniejsze modele

Smart szczoteczki do zębów - wybraliśmy 3 najpopularniejsze modele z polskich sklepów

Wszyscy wiemy, jak ważna jest higiena jamy ustnej. Zdrowe i czyste zęby to komfort dla nas i gwarancja śnieżnobialego uśmiechu, który jest naszą wizytówką. Ceny szczoteczek elektrycznych i sonicznych wahają się w granicach kulkudziesięciu, do nawet kilkuset złotych. Na zdrowiu nie warto oszczędzać. Wybraliśmy 3 najpopularniejsze modele szczoteczek smart z polskich sklepów.

 • Szczoteczka elektryczna

  Szczoteczka elektryczna

  Braun Oral-B Smart 4000N

  Szczoteczka Braun Oral-B 4000N z funkcją smart, akumulatorowym zasilaniem oraz ładowarką w komplecie. Urządzenie gwarantuje idealnie oczyszczone zęby, a rotacyjne ruchy umożliwiają oczyszczenie większej powierzchni, niż szczoteczka manualna.

  269,12 zł zł

  oleole

  Kup teraz

Szczoteczka Braun Oral-B Smart 4000N jest nie tylko praktyczna, ale też ładna, elegancka, z bialą rączką. Okrągła końcówka szczoteczki sprawia, że szczotkowanie jest niemal doskonałe. Urządzenie usuwa do 100% więcej płytki nazębnej i poprawia stan dziąseł, dzięki technologii kontrolującej siłę nacisku, która zmniejsza prędkość szczotkowania oraz ostrzega, gdy szczotkujesz zbyt mocno.

Regularne uzywanie szczoteczki Oral-B Smart sprawia, że uśmiech staje się bielszy już od pierwszego dnia szczotkowania dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych.

Szczoteczka wbudowaną ma funkcję Smart Coaching, dzięki niej można poprawić swoje nawyki w szczotkowaniu zębów oraz stan zdrowia jamy ustnej. Urządzenie ma 3 tryby szczotkowania, w tym codzienne czyszczenie, wybielanie oraz delikatne czyszczenie - sam decydujesz, w jaki sposób szczotkujesz zęby.

Bateria jest wytrzymała, zapewnia zapewnia ponad 2 tygodnie szczotkowania po 1 ładowaniu.

 • Szczoteczka soniczna Xiaomi

  Szczoteczka soniczna Xiaomi

  Xiaomi Mi Electric Toothbrush

  Xiaomi Mi Electric Toothbrush to szczoteczka soniczna o zasilaniu akumulatorowym. Ruchy soniczne to aż 31000 drgań na minutę. Używanie szczoteczki zapewnia świeży oddech oraz zdrowie jamy ustnej. Działa w 3 trybach.

  145,51 zł zł

  oleole

  Kup teraz

Szczoteczka Xiaomi ma wiele funkcji, takich jak wybielanie zębów, zapobieganie próchnicy, usuwanie płytki nazębnej, plam oraz przebarwień oraz standardowe czyszczenie zębów w trybach delikatnym oraz standardowym. Pozwala na standardowe czyszczenie, aby dogłębnie wyczyścić zęby lub łagodny tryb, który zadba o zdrowie dziąseł.

Ciekawy jest fakt, że szczotkowanie można kontrolować za pomocą aplikacji z funkcją Bluetooth. W jaki sposób? Łączymy szczoteczkę z aplikacją, a dzięki temu możemy dostosować swój tryb szczotkowania zgodnie z codziennymi nawykami i potrzebami czyszczenia. Końcówka ma wbudowane 6 precyzyjnych czujników, które dokładnie monitorują gesty i obszar szczotkowania w jamie ustnej, a aplikacja ma możliwość analizy danych i zaprezentowanie nam wyników szczotkowania.

Czas pracy baterii to nawet 18 dni. Następnie szczoteczkę ładujemy za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki.

 • Szczoteczka soniczna Sonicare

  Szczoteczka soniczna Sonicare

  Philips Sonicare Protective Clean HX6830/44

  Sonicare Protective Clean to szczoteczka soniczna o zasilaniu akumulatorowo-sieciowym. Zaskakująca jest szybkość ruchów sonicznych, które osiągają aż 62000 ruchów na minutę. To szczoteczka o doskonałej skuteczności, w przystępnej cenie, zadba o Twoje zeby jak żadna inna.

  429 zl zł

  Philips

  Kup teraz

Jeśli szukasz szczoteczki do zębów z wyższej półki, strzałem w dziesiątkę będzie zakup Philips Sonicare Protective Clean. Dynamiczny sposób czyszczenia Sonicare pozwala delikatnie, a jednocześnie skutecznie rozprowadzić pastę do zębów lub płyn i dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

Technologia soniczna zapewnia usuwanie do 2 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna. Wygięta szyjka główki szczoteczki ułatwia dotarcie do tylnych zębów i usuwanie płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc. Śmiało możemy używać tej szczoteczki nawet, jeśli nosimy aparat ortodontyczny, mamy wypełnienia lub korony. W przypadku aparatu ortodontycznego główki szczoteczki po prostu szybciej się zużywają.

Philips Sonicare ma wbudowany czujnik siły nacisku oraz sygnalizator czasu mycia. Funckaj QuadPacer informuje, kiedy upływa optymalny czas szczotkowania każdej części jamy ustnej. Z kolei Smartimer sygnalizuje, że szczotkowanie trwa już zalecane dwie minuty. Gęsto ułożone, umieszczone centralnie włosie szczoteczki zapewnia efekt wybielenia już po 1 tygodniu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.