Wielka promocja - wybrane modele ekspresów kupisz teraz o 300 zł taniej

Grudzień to najlepszy czas na zakup sprzętu AGD. Większość z nas na pewno nie wyobraża sobie dnia bez świeżej, pysznej kawy. To doskonały moment, żeby sprawić sobie nowy ekspres do kawy. Modele jednej ze znanych marek do końca roku kupisz o 300 złotych taniej! Warto skorzystać z tej okazji.

Ekspresy mają swoich zwolenników, ale i przeciwników. Urządzenia na kapsułki są zazwyczaj kompaktowe, ładne i w relatywnie niskiej cenie. Mogą być świetną ozdobą nawet najmniejszej kuchni. Obsługuje się je bardzo prosto. Same kapsułki zawierają dokładnie taką ilość kawy, jaka potrzebna jest do przygotowania wybranego napoju. Niektóre firmy oferują także kapsułki z czekoladą lub mlekiem. Mankamentem jest fakt, że decydując się na ekspres konkretnego producenta, jesteśmy "skazani" na jeden typ kapsułek.

Nescafe Dolce Gusto z okazji zbliżającego się końca roku przygotowało zaskakującą ofertę. Tylko teraz, od 3.12 do 31.12.2018 roku ekspresy kapsułkowe Drop oraz Movenza kupicie o 300 złotych taniej. Naprawdę warto skorzystać z tej okazji. 

Przypominamy - automatyczny ekspres Drop zdobył najwyższą nagrodę w kategorii "Best of the best", w konkursie Red Dot Award, stając się ikoną funkcjonalności i nieprzeciętnego designu. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Ekspres Drop kupimy w kolorze czerwonym, srebrnym oraz białym.

Ekspres Movenza to model o designie zainspirowanym kroplą kawy. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny, dotykowy panel. System wysokiego ciśnienia (do 15 barów) umożliwia przygotowanie kawy pokrytej gęstą, aksamitną pianką. Na pewno przypadnie ci do gustu!

To nie koniec promocji - przy zakupie 4 dowolnych kaw ekspres Lumio masz okazję kupić w cenie 249 złotych. 

Natomiast przy zakupie 6 dowolnych kaw, modele ekspresów Oblo, Piccolo oraz Infinissima kupisz już za 149 złotych. 

Tak korzystnych ofert jeszcze nie było. Nie zwlekaj!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.