Wyprzedaże w polskich sklepach - meble, sprzęty i zabawki

Przedświąteczne wyprzedaże to najlepszy czas na zakup mebli, zabawek dla dzieci czy sprzętów do domu. Wiele sklepów oferuje w tym okresie promocje nawet do -60%. Co warto kupować w tym okresie? Najwięcej zaoszczędzimy na zakupie mebli i sprzętów, których cena regularna często przewyższa nasze możliwości finansowe. Wybraliśmy przecenione sprzęty, meble, a nawet zabawki dla dzieci, które można teraz kupić w dużo niżej cenie.

Promocje w polskich sklepach - ekspresy do kawy

Promocja na ekspresy do kawyPromocja na ekspresy do kawy Wyprzedaże w polskich sklepach, fot. dolce gusto, kolaż ładny dom

Bez wątpienia grudzień to najlepszy czas na zakup sprzętów AGD. Na uwagę zasługuje promocja na zakup ekspresu do kawy, który tylko teraz można kupić nawet o -45% albo o 300 zł taniej. Wszystko za sprawą niecodziennej promocji Nescafe Dolce Gusto, która trwa od 3.12 do 31.12.2018 roku. Promocją objęte są ekspresy kapsułkowe Drop oraz Movenza. Nic dziwnego, że oferta budzi wielkie zainteresowanie. Poniżej przedstawiamy przecenione modele: 

Zabawki dla dzieci w promocyjnych cenach

To nie wszystkie promocje, które można znaleźć w polskich sklepach. Niebawem święta, a co za tym idzie, zbliża się czas poszukiwania prezentów. Niestety, zabawki dla dzieci nie należą do najtańszych, dlatego tym bardziej warto skorzystać z promocji. W ofercie znalazły się m.in. lalki i gry przecenione nawet do -40%! 

Wyprzedaże w sklepach wnętrzarskich - co warto kupić?

Prócz sprzętów AGD i zabawek na szczególną uwagę zasługują promocje w sklepach wnętrzarskich. Wśród przecenionych mebli i dodatków znalazły się modne fotele, stoły, ławy, stoliki, kanapy, sofy, szafki czy siedziska. Największą uwagę zwraca ich cena - popularne i modne w tym sezonie meble i dodatki można kupić nawet o -50% taniej. Oto wybrane modele, które tylko teraz można kupić w promocji: 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.