Ramki na zdjęcia - zatrzymaj wspomnienia na dłużej

Czas pędzi jak szalony, a najpiękniejsze chwile warto zatrzymać na dłużej. Najprostszym sposobem są zdjęcia umieszczone w ramkach. Fotografie najbliższych, ukochanych zwierzaków, zdjęcia z wakacji i rodzinnych uroczystości. Ładne ramki są niezbędne, dlatego wybraliśmy najciekawsze modele w najniższych cenach.

Każdy z nas ma zdjęcia, które aż proszą się, żeby je wyeksponować. Pamiątkowych fotografii nie warto chować w albumie, zawieszone w ramkach na ścianie czy ustawione na komodzie lub kominku będą doskonałą dekoracją. Przypomną o udanych wakacjach, podróżach po świecie, uwiecznią wesoły pyszczek ukochanego pupila, dzięki czemu wnętrze mieszkania stanie się spersonalizowane. 

Nowoczesne ramki na zdjęciaNowoczesne ramki na zdjęcia Fot. roomzone, materiały partnera, kolaż ładnydom

Jakie ramki na zdjęcia warto wybrać?

W sklepach znajdziemy przeróżne modele ramek. Warto dopasować je i do zdjęć, i do wystroju wnętrza. Świetnie będą się prezentowały zarówno małe, jak i większe ramki w kolorach czarnym, białym, złotym lub srebrnym. Ogromną popularnością cieszą się łączone modele ramek, pozwalające tworzyć historię, kolaż. 

Jakie materiały najlepiej się sprawdzą? Króluje te ponadczasowe - metal oraz drewno. Drewniane dodają wnętrzom przytulności, metalowe z kolei stylu, elegancji i nowoczesnego wyrazu. Ramki z tworzywa sztucznego wpasują się w aranżację pokoi dziecięcych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.