3 pomysły na prezent na parapetówkę za mniej niż 50 zł

KM
07.01.2019 13:13
Parapetówka. Organizujemy ją z okazji przerowadzki lub kupna nowego mieszkania. To impreza, która jest wyzwaniem dla włascicieli, ale też dla jej gości. Nie wypada przecież iść z pustymi rękoma. Wybralismy 3 pomysły na prezent na parapetówkę, które kupisz za mniej niż 50 złotych, nie zrujnują Twojego budżetu.

Wybrać prezent na parepetówkę, który będzie praktyczny i trafi w gust gospodarzy naprawdę nie jest łatwo. Przede wszystkim powinniśmy kierować się zasadą, że upominek ma pomóc w urządzeniu nowego mieszkania. Najprościej zapytać właścicieli o to, czego potrzebują, jeśli jednak chcemy wybrać niedrogi, praktyczny prezent, który jednocześnie będzie niespodzianką, wybraliśmy 3 uniwersalne przedmioty, które zawsze będą mile widziane!

1. Korkociąg i kieliszki do wina

Korkociąg to świetny prezent na parapetówkęKorkociąg to świetny prezent na parapetówkę Korkociąg różowa świnka, fot, okazje.info materiały partnera

Kieliszki i korkociąg to najbardzieczniejszy i uniwersalny prezent na parapetówkę. Nawet jeśli dostaniemy kilka kompletów, prezent nie trafi na dno szafy. Kieliszki przydadzą się podczas spotkań w większym gronie, rodzinnych uroczystości, a dodatkowo szybko się tłuką, więc z pewnością zostaną wykorzystane.

Zestaw klasycznych kieliszków do wina kupimy już za niecałe 30 złotych. Ozdobne modele będą nieco droższe, ale jako prezent można kupić 2 sztuki. Nieodłączym elementem kieliszków powinnien być korkociąg. Jako prezent doskonale sprawdzi się model o ciekawym kształcie lub kolorze. Ładny korkociąg kupimy już od 20 złotych, ceny modeli, które wybraliśmy nie przekraczają 50 złotych.

2. Patera na ciasto

Patera na ciastoPatera na ciasto Patera na słodkości, fot. Homebook, materiały partnera

Kolejnym niedrogim, ale praktycznym prezentem będzie patera na ciasto. Kupując naczynia i akcesoria kuchenne ten przedmiot schodzi na boczny plan z etykietką "kupię kiedyś". Sama patera może nie jest potrzebna w domowym gospodarstwie codziennie, jednak w razie wizyty gości, imprezy przyda się do zaserwowania ciast i słodkości.

Taki upominek doceni każdy, kto uwielbia piec.

3. Wazon, jako prezent na parapetówkę

W każdym mieszkaniu powinny być conajmniej 3 wazonyW każdym mieszkaniu powinny być conajmniej 3 wazony Wazony, fot. Homebook, materiały partnera

Wazon to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent na parapetówkę. W każdym domu powinny znaleźć się conajmniej 3 sztuki. Warto wcześniej wybadać w jakim stylu urządzone jest mieszkanie gospodarza lub kupić model uniwersalny.

Nawet jeśli gospodarz nie przepada za kwiatami, z pewnością czasami je dostaje, a wtedy wazon z pewnością się przyda. Klasyczny będzie model szklany i przezroczysty. Wazon o nietypowym kształcie, skorupki jaja, kaktusa wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego i będzie świetną dekoracją mieszkania, nawet bez kwiatów.

Wszystkie wybrane przez nas modele zajdziesz w polskich sklepach i kupisz za mniej niz 50 złotych.

Więcej o: