Faro - polski producent pościeli dziecięcej

Faro - wiodący producent pościeli dziecięcej istnieje na rynku od ponad 20 lat i wciąż cieszy się zainteresowaniem klientów. Wszystko za sprawą wysokiej jakości produktów i licencji największych wytwórni, produkujących najsłynniejsze kreskówki, takie jak Kubuś Puchatek, Spiderman, Myszka Miki czy Kraina Lodu.

Pościel firmy Faro - gdzie kupić i za ile?

Faro - polska marka pościeli dla dzieciFaro - polska marka pościeli dla dzieci Propozycje pościeli dziecięcej firmy Faro, fot. Homebook

Krakowska firma Faro, produkująca m.in. pościel dla dzieci istnieje na rynku od blisko ćwierć wieku. Jej sztandarowym produktem są pościele dziecięce na których znajdują się motywy bajkowe z najsłynniejszych kreskówek, jakich jak Smerfy, Strażak Sam, Kubuś Puchatek, Gdzie jest Dory, Myszka Miki, Pingwiny z Madagaskaru czy Spiderman.  

Prócz bajkowych motywów, które są nie lada gratką dla miłośników słynnych kreskówek, pościel wyróżnia się wysoką jakością wykonania, trwałym i mocnym nasyceniem barw i wysokogatunkową bawełną.

Cena pościeli zależy od jej wielkości. Modele o mniejszych wymiarach (100x135) można kupić już za 35 zł, pościel o wymiarach 140x200 i 160x200 to koszt ok. 60-90 zł w zależności od konkretnego modelu. Warto jednak zaznaczyć, że obecnie większość produktów jest objętych promocją, dzięki czemu za pościel 160x200 z motywem przewodnim z bajki „Kraina Lodu” zamiast 84,99zł, zapłacimy 61,99zł.

O popularności i świetnej  jakości produktów od Faro świadczy jej wieloletnia współpraca z zarówno polskimi, jak i zagranicznymi dystrybutorami i coraz większa popularność i dostępność pościeli w sklepach. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze modele pościeli dziecięcej firmy Faro:

Więcej o: