Puf - wygodny mebel. Przegląd modeli do 150, 300 i 500 złotych

Fotele, krzesła i kanapa są w każdym domu. Inaczej ma się sytuacja z pufami. To świetne, wygodne meble, które zyskują coraz więcej zwolenników i powracają do naszych wnętrz. Przygotowaliśmy przegląd modeli do 150, 300 i 500 złotych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowoczesne pufy niczym nie przypominają mebli, które pamiętamy z dzieciństwa. Nie są już miejscem na niepotrzebne szpargały, ale stylowym meblem, który sprawdzi się w każdym salonie, pokoju dziennym, a nawet gabinecie. 

Jakie są nowoczesne pufy?

Pufy świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. Przyjmują coraz nowsze formy i kształty, które pozwalają odpowiednio wyrazić charakter wnętrza oraz nasz gust. Do każdego wnętrza pufa wniesie odrobinę lenistwa i sprawi, że nie sposób przejść koło niej obojętnie. Istnieje cały szereg różnych rodzajów puf do wyboru: od kostek, worków, puf z oparciami, owalnych, okrągłych czy na nóżkach.

Poniżej znajdziecie pufy za mniej niż 150 złotych.

Puf z funkcją kufra

Podnóżek Malmo żółty w nowoczesnym styluPodnóżek Malmo żółty w nowoczesnym stylu Fot. selsey, materiały partnera

Puf to nie tylko mebel do przechowywania, ale też designerski element we wnętrzu. W ostatnim czasie wielki powrót przeżywają kufry, które ładnie się prezentują i są bardzo pojemne. Doskonałą opcją jest połączenie tych dwóch mebli, czyli pufa z funkcją kufra.

Taki mebel idealnie odnajdzie się w przedpokoju, jako miejsce do przechowywania butów, szali czy czapek, a jednocześnie jako siedzisko, dzięki czemu wygodniej będzie zasznurować czy zapiąć buty.

Współczesne pufy z funkcją kufra mają kolorowe obicia, pikowania albo ozdobne nóżki. Najmodniejsze są proste pufy w stylu skandynawskim. Warto też zwrócić uwagę na tradycyjne modele z drewna z metalowymi akcentami.

Pufy do 300 złotych.

Puf z obiciem w modną kratęPuf z obiciem w modną kratę Fot. selsey, materiały partnera

Ten mebel to obowiązkowy element każdego nowoczesnego i modnego mieszkania! Im ciekawszy kształt tym bardziej designerski wygląd pomieszczenia.

Pufy z polskich sklepów za mniej niż 500 złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.