Trzy największe wnętrzarskie hity z Instagrama, które warto mieć w domu

Nie da się ukryć, że Instagram to prawdziwa kopalnia pomysłów i inspiracji w kwestii aranżacji wnętrz. Coraz częściej zdarza się, że niektóre meble i dodatki zyskują wyjątkową popularność i w niedługim czasie stają się prawdziwym hitem. Wybraliśmy 3 najciekawsze wnętrzarskie hity z Intagrama.

Wnętrzarskie hity z Instagrama - 3 propozycje

1. Fotel muszelka

Fotel muszla bije rekordy popularności na Instagramie.Fotel muszla bije rekordy popularności na Instagramie. Hitowe meble z instagrama, fot. www.instagram.com/pl

Fotel Seashell to niewątpliwie jeden z największych wnętrzarskich hitów minionego roku. Widać to również na Instagramie, który znacznie przyczynił się do wzrostu popularności tego modelu. Fotel muszelka zachwyca zarówno swoim oryginalnym kształtem, jak i jakością wykonania. Model tego fotela nawiązuje do lat 70., dlatego znakomicie pasuje do aranżacji utrzymanych w stylu retro czy vintage. 

2. Lampa diament

Loftowa lampa z kolekcji Diament wciąż bije rekordy popularności. Industrialny styl, oryginalny design i ozdobna żarówka to nie jedyne powody tak dużego zainteresowania tym modelem. W przeciwieństwie do tradycyjnego oświetlenia, lampa diament posiada kabel z wtyczką, którą następnie podłącza się do gniazdka. Dzięki temu lampa nie tylko wyróżnia się na tle innych modeli, ale jest także mobilna. W zależności od potrzeb, można ją wieszać w dowolnym miejscu. 

3. Stolik kawowy z metalową podstawą

Stoliki kawowe z instagrama - wybór redakcji.Stoliki kawowe z instagrama - wybór redakcji. Wnętrzarskie hity - co warto kupić? fot. www.instagram.com/pl

Instagram oszalał na punkcie stolików z metalową podstawą i blatem wykonanym z drewna lub metalu. To kwintesencja industrialnego stylu, który od kilu sezonów cieszy się niezrównanym zainteresowaniem. Stolik kawowy z metalową podstawą idealnie wpisują się w aktualne trendy - połączenie drewna, metalu i niebanalnych kształtów. Dzięki prześwitującej konstrukcji stolik nabiera lekkości i stanowi idealne dopełnienie każdej aranżacji. Ze względu na swój loftowy charakter, stolik idealnie pasują do aranżacji w stylu industrialnym i nowoczesnym, jednak z powodzeniem sprawdzą się także w skandynawskich, klasycznych wnętrzach. 

Hitowe meble z Instagrama - co jeszcze warto kupić?

To oczywiście nie wszystkie wnętrzarskie hity, jakie można znaleźć na Instagramie. W zeszłym roku największą popularnością cieszyły się meble i dodatki wykonane z naturalnych materiałów. Wśród nich prym wiedzie drewno - dlatego też tak dużym powodzeniem cieszą się zarówno drewniane stoliki, stołki, lampki czy lampiony. Co ważne, wszystkie te produkty można znaleźć w polskich sklepach.

Więcej o: