Ceramiczne dodatki do salonu - co wybrać? Najciekawsze propozycje

Dodatki i dekoracje ceramiczne to świetny sposób na udekorowanie salonu. Ceramiczne akcenty dodają wnętrzom elegancji i wytwornego stylu, a bogaty asortyment zapewnia szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Oto ceramiczne dodatki, których nie może zabraknąć w salonie.

Dekoracje i dodatki ceramiczne - wybór redakcji

Dodatki ceramiczne do salonu - jaki wazon wybrać?Dodatki ceramiczne do salonu - jaki wazon wybrać? Wazony ceramiczne do salonu, fot. mat. producentów

  • Wazony - spośród ceramicznych dodatków do salonu największą popularnością cieszą się wazony. Modele wykonane z ceramiki nie tylko dodają elegancji, ale także odświeżają wnętrza. Do wyboru mamy modele ręcznie zdobione z motywem kwiatów lub pastelowe, które świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz. 
  • Świecznik - bardzo popularne są także ceramiczne świeczniki, które nie tylko tworzą nastrój salonu, ale dzięki swoim wyszukanym kształtom są świetną ozdobą każdego wnętrza. Wybór jest na tyle szeroki, że niezależnie od stylu każdy może znaleźć świeczniki, które będą idealnym dopełnieniem aranżacji. 

Ceramika w salonie - najpiękniejsze ceramiczne lampy.Ceramika w salonie - najpiękniejsze ceramiczne lampy. Lampy ceramiczne do mieszkania, fot. mat. partnerów

  • Lampy - dużym zainteresowaniem cieszą się także ceramiczne lampy, które dodadzą wnętrzom elegancji i sprawią, że salon nabierze charakteru. Do wyboru mamy zarówno klasyczne czarne lampy w odcieniach bieli i czerni, jak i kolorowe, ręcznie zdobione modele. 
  • Zegary - ciekawym ceramicznym dodatkiem do salonu będzie zegar. W zależności od upodobań można wybrać modele na ścianę lub do postawienia na komodzie. Ceramiczne zegary świetnie sprawdzą się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach, dzięki czemu będą świetną ozdobą salonu, niezależnie w jakim stylu urządziliśmy salon.
Więcej o:
Copyright © Agora SA