Budziki do sypialni - elektroniczne czy analogowe. Jaki budzik wybrać?

Wstawanie o świcie jest dla wielu osób karkołomnym zadaniem. Dlatego aby spać spokojnie i nie bać się, że przegapimy porę wstawania konieczny jest budzik. Do wyboru mamy modele analogowe i elektroniczne, ale co ważne, budzik nie musi być jedynie przydatnym gadżetem. Odpowiednio dobrany do stylu sypialni, może być również świetnym elementem dekoracyjnym.

Budziki elektroniczne - jakie wybrać?

Budziki do sypialni - wybór redakcjiBudziki do sypialni - wybór redakcji fot. Budzik elektroniczny do sypialni, fot. Homebook

Budziki elektroniczne zainteresują zwłaszcza miłośników nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań. Oryginalne, futurystyczne modele świetnie uzupełnią nowoczesną aranżację sypialni, dodając jej ciekawego wyrazu. Wybierając budzik do sypialni ważne jest, żeby prócz praktycznych aspektów, pamiętać, że wszelkie gadżety mogą być świetną dekoracją, dlatego nie należy bagatelizować ich roli.Budzik elektroniczny jest wyjątkowo praktyczny - podświetlany wyświetlacz natychmiast informuje nas o aktualnej godzinie nawet w środku nocy. Co ważne, w przeciwieństwie do niektórych analogowych modeli, budzik elektroniczny jest całkowicie bezgłośny, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że tykanie zegara zakłóci nam sen. 

Budziki analogowe - propozycje redakcji

Jaki budzik do sypialni?Jaki budzik do sypialni? Budziki do sypialni - wybór redakcji. Fot. Homebook

Wciąż nie brakuje zwolenników tradycyjnych, klasycznych budzików analogowych. Trzeba przyznać, że mają one swój niezaprzeczalny urok i co istotne, pasują do wielu wnętrz. Budziki analogowe występują w przeróżnej kolorystyce i kształtach, dlatego bez problemu znajdziemy model pasujący zarówno do sypialni w stylu retro, jak i minimalistycznych, klasycznych aranżacji. Zaletą budzików analogicznych, prócz klasycznego designu jest siła dźwięku, która wyrwie ze snu nawet największego śpiocha.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.