Wersalki rozkładane - solidne i ponadczasowe. Przeglądamy ofertę sklepów internetowych

Wersalka rozkładana to praktyczne rozwiązanie do mniejszych mieszkań, w których nie możemy pozwolić sobie na osobną sypialnię. Być może nie kojarzą się z najnowszymi trendami, jednak wiele modeli sprawdzi się doskonale także w modnych, nowoczesnych wnętrzach. Wybraliśmy dla was najładniejsze wersalki.

Wersalki rozkładane sprawdzają się przede wszystkim w małych mieszkaniach, pokojach dzieci i nastolatków oraz w salonach. Wielu z nas kojarzą się przede wszystkim z czasami, kiedy w sklepach nie było zbyt dużego wyboru mebli. Jednak te wersalki, które znajdziemy dzisiaj w sklepach, świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Będą nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale również modnym dodatkiem do wnętrza. 

Wersalki rozkładane z pojemnikiem na pościel

Wersalka rozkładana z pojemnikiem na pościel to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca. Naszym zdaniem to doskonały mebel do kawalerki lub niewielkiego pokoju dziecka. Wiele wersalek dostępnych na rynku świetnie będzie pasować do nowoczesnego wnętrza, ale znajdą się też propozycje bardziej klasyczne. Modele w mocnych kolorach to świetna propozycja do pokoju nastolatków, którzy często lubią odważne wystroje wnętrz. Wybraliśmy dla was kilka propozycji ze sklepów internetowych, które zwróciły naszą uwagę. 

Wersalka rozkładana IKEA

IKEA ma w swojej ofercie wiele rozkładanych sof, w tym kilka bardzo ciekawych modeli wersalek. Łóżka NYHAMN czy LYCKSELE to klasyczne propozycje. Dostępne są jednak różnorodne pokrycia, dzięki czemu można dobrać element wystroju pasujący do naszych potrzeb. Jeżeli zależy nam na cięciu kosztów, możemy zastanowić się nad zakupem sofy rozkładanej HAMMARN, która dostępna jest w IKEA za mniej niż 380 zł! IKEA oferuje wiele ciekawych rozwiązań także do małych mieszkań, dzięki czemu możemy wykorzystać maksymalnie wolną przestrzeń. Jednocześnie różnorodność obić i materiałów, jakie wykorzystano przy produkcji wersalek jest na tyle duża, że łatwo znaleźć model pasujący do naszego wnętrza. Wiele łóżek rozkładanych IKEA ma zdejmowane pokrycia, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać mebel z czystości. 

Wersalka rozkładana IKEA NYHAMNWersalka rozkładana IKEA NYHAMN fot. IKEA

Małe wersalki rozkładane

Małe, rozkładane wersalki to rozwiązanie dobre nie tylko do pokojów dziecięcych, ale także jako element wystroju salonu czy pokoju dla gości. Modele przypominające bardziej fotel niż sofę sprawdzą się doskonale jako dodatkowe łóżko dla gości. Tego typu małe wersalki świetnie się sprawdzają także wtedy, gdy dysponujemy bardzo ograniczoną przestrzenią - niektóre kawalerki mają ok. 20 m2, a wtedy każdy centymetr kwadratowy jest na wagę złota. Wybraliśmy kilka modeli rozkładanych łóżek, które naszym zdaniem sprawdzą się bardzo dobrze w mocno ograniczonym metrażu. 

Tanie wersalki rozkładane

Wersalka to dobre rozwiązanie również wtedy, gdy chcemy zaoszczędzić nieco pieniędzy przy zakupie łóżka. Są zwykle tańsze niż narożniki, a wiele modeli dostępnych w sieci można kupić sporo poniżej 1000 zł. Warto pamiętać, że bardzo niska cena może wiązać się z tym, że łóżko będzie po prostu niewygodne, dlatego jeśli budżet nam na to pozwala, warto szukać okazji i promocji, ale nie decydować się na najtańsze rozwiązanie. Wybraliśmy dla was kilka modeli wersalek, które kupicie w dobrych cenach - jednocześnie są to modele ładne i solidnie wykonane. 

Tanie wersalki rozkładaneTanie wersalki rozkładane fot. Konsimo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.