Lustra do sypialni, przedpokoju i salonu - jakie wybrać?

MT
11.02.2019 17:00
Już od lat lustro pełni podwójną rolę - prócz swojej praktycznej funkcji jest także świetną dekoracją wnętrza. Dlatego też nie dziwi fakt, że coraz częściej można spotkać lustro nie tylko w łazience czy przedpokoju, ale również w salonie, sypialni a nawet w kuchni.

Lustra do salonu - jakie wybrać?

Lustro do salonuLustro do salonu Fot. Homebook, materiały partnera

Coraz częściej lustro pełni rolę dekoracji salonu. Ze względu na duży wybór na rynku, bez problemu można znaleźć model, który idealnie dopełni aranżację i podkreśli styl mieszkania. Lustro w salonie to także świetny sposób na optyczne powiększenie wnętrza. Lustrzane odbicie sprawi, że salon będzie sprawiał wrażenie większego niż w rzeczywistości, a na dodatek będzie świetną ozdobą.

Lustro do sypialni - propozycje

Ciekawym rozwiązaniem jest także wybór lustra do sypialni. Zwłaszcza, jeśli w sypialni mamy toaletkę, trudno wyobrazić sobie, aby mogło w niej zabraknąć tak ważnego elementu. Lustro prócz swojej podstawowej funkcji, pełni również rolę dekoracyjną, dlatego ostateczny wybór powinien być zależny od stylu w jakim urządziliśmy sypialnię.

Lustra do przedpokoju - wybór redakcji

Duże lustro w przedpokoju przydaje się w każdym mieszkaniu. Nie dość, że jest świetną ozdobą korytarza to jeszcze pozwala zobaczyć cała sylwetkę i przejrzeć się tuż przed wyjściem z domu.W zależności od tego, ile mamy miejsca można wybrać lustro wiszące, albo oparte o ścianę. 

Więcej o: