Nowa gazetka promocyjna Lidla już od 25.02. Co warto kupić?

autor
open-image
Już od 25.02 nowa gazetka promocyjna Lidla. Z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzn, sklep przygotował specjalną ofertę produktów dla majsterkowiczów. Piła, przecinarka czy szlifierka to tylko niektóre z urządzeń, które znajdziemy w najnowszej ofercie Lidla. Co jeszcze znajdziemy w najnowszej gazetce?
Nie łatwo znaleźć na rynku świetnej jakości sprzęt dla majsterkowicza, który nie pochłonie całego domowego budżetu. Lidl wychodzi na przeciw oczekiwaniu męskiej części klientów i z powodu zbliżającego się Dnia Mężczyzn przygotował nie lada ofertę. Urządzenie do ostrzenia, skrzynie na narzędzia, wciągnik łańcuchowy, piła łańcuchowa czy szlifierka - wszystko to znajdziemy w sklepach Lidl już od 25.02. Prócz świetnej jakości, produkty przykuwają uwagę bardzo atrakcyjną ceną.
  • Piła ukosowa 1500 W

   Piła ukosowa 1500 W
   Piła ukosowa marki Parkside jest wyposażona w głowicę tnącą i laser zwiększający precyzję cięcia. Istnieje możliwość, podłączenia piły do zewnętrznego układu odsysania.
   W zestawie znajduje się: uchwyt mocujący, klucz do wymiany tarcz i do regulacji szyny mocującej, baterie zasilające laser, 2 wsporniki i worek na wióry.
   Gwarancja: 3 lata
  • Przecinarka kątowa 1280 W

   Przecinarka kątowa 1280 W
   W najnowszej ofercie Lidla znajdziemy także Przecinarkę kątową, która służy do precyzyjnego i szybkiego cięcia metali niezależnych i wyrobów ze stali. Przecinarka posiada antypoślizgowe nóżki, regulowaną osłonę tarczy do cięcia, łatwe i szybkie mocowanie obracającego przedmiotu, regulowany kąt nachylenia. Dodatkowo, dzięki blokadzie wrzeciona można w łatwy sposób wymienić tarczę.
   Gwarancja: 3 lata
  • Szlifierka podwójna 200 W

   Szlifierka podwójna 200 W
   Na uwagę zasługuje również szlifierka podwójna z wytrzymałą obudową i cichym, niewymagającym konserwacji silnikiem indukcyjnym. Szlifierka podwójna idealnie nadaje się do szlifowania, okrawania, ostrzenia, usuwania rdzy z metali i wyrobów ze stali.
   Gwarancja: 3 lata
  • Kompresor olejowy 1,8 kW

   Kompresor olejowy 1,8 kW
   W najnowszej gazetce Lidla znajdziemy kompresor olejowy, niezbędny w zakładach wulkanizacyjnych lub lakierniczych. Moc zasysania kompresora to 260 l/min. Urządzenie posiada 50-litrowy zbiornik ze śrubą spustową wody kondensacyjnej, przewód ciśnieniowy, 2 manometry, niskowibracyjny silnik z układem smarowania olejem i bezstopniową regulację ciśnienia do 10 barów.
   Gwarancja: 3 lata
  • Przecinarka plazmowa

   Przecinarka plazmowa
   W ofercie sklepu znalazła się także przecinarka plazmowa, która pozwala na czyste i precyzyjne cięcia. W zestawie znajduje się przyłącze i przewód dla sprężonego powietrza, kabel, ciśnienie robocze oraz prąd cięcia.
   Gwarancja: 3 lata
autor

Martyna Trębacz

Od prawie trzech lat redaktor w serwisie Cztery Kąty. Miłośniczka architektury, sztuki i stylu skandynawskiego. W wolnych chwilach gotuje, czyta książki, ogląda polskie filmy i chodzi do teatru.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.