Porcelana Chodzież - polska marka z tradycjami. Najciekawsze propozycje

MT
20.02.2019 15:00
Chodzież to jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich marek produkujących porcelanę. Zastawy tej marki są wykorzystywane zarówno do codziennego użytku, jak i na specjalne okazje. Oto przegląd porcelany marki Chodzież, jaką znajdziemy w sklepach.

Porcelana polskiej marki Chodzież - najciekawsze propozycje

Porcelana Chodzież - co kupić?Porcelana Chodzież - co kupić? Modna porcelana marki Chodzież. Fot. Nokaut

Pierwsza porcelana Chodzież została wyprodukowana w 1896 roku i mimo upływu ponad 120 lat, do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych marek produkujących porcelanę. Pierwsze kolekcje powstały przy udziale projektantów zakładowego ośrodka wzornictwa. Atutem marki jest połączenie tradycji i nowoczesności oraz nieustanne reagowanie na potrzeby klientów. Porcelana Chodzież świetnie sprawdzi się zarówno do użytku codziennego jak i na specjalne okazje. 

Porcelana

Z myślą o indywidualnych gustach i potrzebach klientów, marka Chodzież przygotowała zarówno klasyczne kolekcje, jak i nowoczesne projekty. Dzięki temu bez problemu można wybrać zastawę, która będzie idealnie pasować do stylu, w jakim urządzone jest nasze mieszkanie. Chodzież to doskonała jakość i wyjątkowy design, zatem zakup porcelany tej marki to inwestycja na długie lata. 

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
  • zgrabna92

    Oceniono 4 razy -2

    Powiem to tak że cenię sobie markę z tradycjami chociaż akurat w tym względzie zwyciężył włoski design i minimalizm dlatego u mnie na stole króluje porcelana włoskiej firmy Philipiak z linii Fiore.

  • Elżbieta Kłuc

    Oceniono 3 razy -3

    Ładne jednak ja wolę mniej krzykliwe, gładkie lub lekko wytłaczane. Długo taką szukałam aż znalazłam philipiaka , Elegancka , delikatna , na każdą okazje i do każdego wnętrza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX