Hity wnętrzarskie w sklepach Shumee - najchętniej kupowane produkty

Sklepy wnętrzarskie wręcz prześcigają się w coraz to ciekawszych ofertach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, coraz więcej sklepów rozszerza swój asortyment i dostosowuje go do potrzeb kupujących. Sprawdziliśmy, które produkty dostępne w sklepach Shumee kupujemy najchętniej.

Garnki żeliwne, garnki granitowe - najlepsze propozycje

Garnki żeliwne  granitowe - najlepsze modele.Garnki żeliwne granitowe - najlepsze modele. Hity cenowe w sklepach Shumee - co warto kupić? fot. mat. partnerów

Wybór odpowiednich garnków nie zawsze jest łatwy. Mimo że na rynku można znaleźć wiele różnych ofert, to nie wszystkie modele są godne uwagi. Absolutnym hitem są garnki żeliwne, które gwarantują świetną jakość i trwałość. Choć tego tych garnków przewyższa zwykłe modele, to z pewnością nie pożałujemy tego zakupu. Garnki żeliwne słyną z doskonałego wykonania, dzięki czemu będą służyły przez długie lata, a nie rzadko jest to zakup na całe życie. 

Bardzo popularnym i sprawdzonym wyborem są także garnki granitowe, które również charakteryzuje świetna jakość. Wykonane są z wysokiej klasy aluminium pokrytego granitem o bardzo wysokim współczynniku twardości. 

 Hity wnętrzarskie - jakie meble i dodatki podbijają rynek?

Hity cenowe w sklepach Shumee.Hity cenowe w sklepach Shumee. Które meble i dodatki kupujemy najchętniej? Fot. Shumee.pl

W tym sezonie bardzo modne są krzesła i stoliki barowe, a także ażurowy stolik kawowy wykonany z aluminium. W zestawieniu najchętniej wybieranych mebli do mieszkania znalazł się także modny stolik-konsola, designerskie krzesło Gap oraz oryginalna lampa, składana z wieku okrągłych prętów, wykonana ze stali węglowej.

Tekstylia od Shumee - najlepsze oferty

Modne poduszki i pościele od Shumee.Modne poduszki i pościele od Shumee. Tekstylia od Shumee - co warto kupić? fot. Shumee.pl

W zestawieniu najchętniej wybieranych produktów od Shumee, nie mogło zabraknąć tekstyliów. Poduszki, poszewki, koce czy pościele są absolutnym hitem. Prócz szerokiego wyboru, tekstylia słyną ze świetnej jakości. Oto najchętniej wybierane produkty:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.