Ławka do przedpokoju - czy warto? Przegląd modeli

KK
22.10.2019 12:00
W przedpokoju przyda się miejsce do siedzenia, by łatwiej było zawiązać buty lub odstawić na chwilę torebkę. Z ławeczki w przedpokoju skorzystają zarówno goście, jak i domownicy. Zobaczcie, dlaczego warto kupić ten mebel i jakie modele dla Was wybraliśmy.

Ławka do przedpokoju - dlaczego warto?

Jeśli jest to możliwe, warto zapewnić sobie maksimum wygody. Przedpokój to wizytówka domu, choć zwykle jest nieduży i spędzamy w nim zdecydowanie najmniej czasu, warto zadbać o to, by ten czas spędzić wygodnie. 

Wiązanie butów w pozycji kucącej może być nie wygodne, nie ma też wtedy gdzie odstawić torebki czy plecaka. Z pomocą przychodzi praktyczny mebel, jakim jest ławeczka do przedpokoju. Często jest to mebel 2w1, połączony z szafką na buty, dzięki czemu zapewniamy sobie komfort, ale też zaoszczędzamy miejsce w pomieszczeniu.

Ławka do przedpokojuŁawka do przedpokoju Fot. Homebook, materiały partnera

Ławka do przedpokoju - jaką wybrać?

W sklepach znajdziemy modele zarówno wolnostojące, jak i w zabudowie, połączone z wieszakiem na ubrania wierzchnie. Ławkę wolnostojące zdecydowanie łatwiej jest zaaranżować, a w razie potrzeby przestawić w dowolne miejsce.

Ławka w przedpokoju może idealnie pasować do stylu, w jakim wnętrze zostało urządzone lub wręcz przeciwnie, wyróżniać się wzorem, kolorem, formą. Doskonale sprawdzą się modele z miękkim siedziskiem lub tapicerowane welurem w dowolnym kolorze. W stylu skandynawskim sprawdzą się ławki drewniane, najlepiej w naturalnym kolorze drewna. Jako ławkę może również posłużyć skrzynia, ułożone na niej poduszki dodadzą uroku.

Ławka do przedpokojuŁawka do przedpokoju Fot. Homebook, materiały partnera

Ławka z obiciem w modny wzór ożywi aranżację przedpokoju, nada nowoczesnego charakteru i niepowtarzalnego stylu. Modele drewniane z miękkim siedziskiem dodadzą wnętrzu lekkości i stylu, ale będą też minimalistyczne.

Wybraliśmy dla Was najmodniejsze modele ławek - są niedrogie, ładne, a jednocześnie praktyczne. 

Więcej o: