Oryginalne fotele do salonu - designerskie modele w świetnych cenach

MT
06.03.2019 14:00
Nie od dziś wiadomo, że fotele pełnią nie tylko funkcje siedziska, ale również wyjątkowej dekoracji mieszkania. Dlatego coraz częściej w sklepach prócz klasycznych modeli, można znaleźć prawdziwe perełki, inspirowane ikonami światowego designu. Specjalnie dla was wybraliśmy wyjątkowe i nietuzinkowe fotele, obok których trudno przejść obojętnie.

Najmodniejsze fotele do salonu - propozycje

Oryginalne fotele z polskich sklepów.Oryginalne fotele z polskich sklepów. Designerskie fotele do mieszkania, fot. designtown, okazje, homebook

Wybierając fotele do mieszkania zwracamy uwagę na ich funkcjonalność, jakość wykonania i wygląd. Coraz większa konkurencja sprawia, że producenci foteli przykuwają coraz większą wagę do wyglądu swoich produktów, dzięki czemu na rynku można znaleźć nie tylko fotele inspirowane słynnymi projektami, ale również modele w oryginalnych kształtach.

Przykładem jest choćby przedstawiony na zdjęciu fotel obrotowy w kształcie dłoni CATCHY, który idealnie dopełni aranżację i ożywi wnętrze. Na uwagę zasługuje również wyjątkowy fotel NEMO FACE CHAIR uformowany na kształt maski teatralnej znanej ze starożytnej Grecji. Dużym zainteresowaniem cieszy się fotel koniczyna inspirowany słynnym projektem Rona Arada, który świetnie nadaje się do eleganckich i nowoczesnych wnętrz. Nie sposób nie wspomnieć również o fotelu w kształcie ust, czyli replice znanego projektu Kiss Bocca stworzonego w 1971 roku przez Studio 65. Fotel do dziś uchodzi za absolutny klasyk światowego designu i od lat cieszy się uznaniem i zainteresowaniem ze strony klientów. Na uwagę zasługuje także fotel w kształcie serca oraz zaprojektowany przez George`a Nelsona fotel Coconut Chair przypominający wycinek kokosa podzielonego na 8 części.

To oczywiście tylko niektóre modele, które za sprawą swojego wyjątkowego wyglądu i znakomitego wykonania zaskarbiły sobie uznanie ze strony klientów. Oto propozycje przygotowane przez redakcję:

Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • rumakmorski

  Oceniono 4 razy 4

  W większości sporządzone z tworzyw sztucznych, bardzo niezdrowych dla otoczenia, a po wyrzuceniu - dla środowiska. Proponuję unikać.

 • yulek_cezar

  Oceniono 2 razy 2

  Takie meble ikoną dizajnu były 30 lat temu na przełomie lat 70/80 ubiegłego wieku, teraz niestety są w tej samej kategorii co szklane panele zamiast płytek w kuchni: nowobogacki kicz.

 • roboter

  Oceniono 1 raz 1

  Wzornictwa a nie "designu" do ch... wacława!!! Pier... kaleki umysłowe!

 • tomtg123

  Oceniono 3 razy 1

  ale po co ? Fotel to fotel, jak dla mnie ma być wygodny, a nie "dziwny". Jest do siedzenia, a nie do zadziwiania.

 • r_a_v

  0

  inspirowany = skopiowany , ciężko popierać kradzież ale kasa za reklamę się liczy ;-(

 • Olgierd

  0

  Wybaczcie mój konserwatyzm, ale nie korzystam z popielniczek z dłoni goryla, kanap w kształcie ust, "foteli butów" ani innych ikon designu w tym stylu. Oczywiście nikomu nie zabraniam - mimo swojego konserwatyzmu...
  Swoją drogą powiedzenie:"ręka noga, mózg na ścianie" nabiera nowego znaczenia. ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX