Promocje w Design Town: meble i dodatki do mieszkania w wyjątkowych cenach

Nie lada gratka dla miłośników designu i łowców okazji. W sklepie Design Town tylko teraz można kupić meble i dodatki w dużo niższych cenach. Sprawdziliśmy ofertę promocyjną i wybraliśmy dla was te produkty, na które szczególnie warto zwrócić uwagę. Zobaczcie sami!

Meble i dodatki od Design Town w promocyjnych cenach - przegląd

Modne, wykonane z najwyższej jakości meble do mieszkania często kosztują zbyt wiele, by móc sobie na nie pozwolić. Nie trzeba jednak rezygnować z marzeń, wystarczy poczekać na promocje. Właśnie teraz w sklepie Design Town można kupić designerskie krzesła, fotele, stoliki czy sofy w znacznie niższych cenach. Wszystkie przecenione modele są inspirowane znanymi projektami.

Spośród przecenionych produktów, wybraliśmy te, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. Są to m.in. krzesło duch zaprojektowane przez Philipe Starck, będące repliką słynnego krzesła projektu Louis Ghost Chair, fotel Kokos inspirowany słynnym projektem Coconut Chair, cieszą się ogromną popularnością krzesło Orbit, będące repliką projektu Masters, słynny fotel Jajo zaprojektowany przez Arne Jacobsen w 1958 roku dla hotelu Radisson SAS w Kopenhadze, inspirowany projektem Egg Chair czy jeden z najbardziej eleganckich mebli w historii designu - popularny stolik Fantazja inspirowany projektem Noguchi.

To oczywiście tylko niektóre z przecenionych produktów od Design Town. Poniżej znajdziecie więcej naszych propozycji - wszystkie wybrane przez nas modele można teraz kupić w niższych cenach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.