Stolik kawowy do 350 zł - nowoczesne i klasyczne modele. Przegląd

Stoliki kawowe są niezbędnym elementem wyposażenia domu. Nie dość, że pełnią funkcję dekoracyjną, to jeszcze można ich użyć jako element wydzielający strefę relaksu. Mimo że na rynku można spotkać wiele ciekawych propozycji, niełatwo wybrać model, który spełni nasze oczekiwania, a przy tym nie będzie zbyt kosztowny. Przedstawione poniżej stoliki kawowe można kupić za nie więcej niż 350 zł.

Stoliki kawowe do 350 zł - najpiękniejsze modele

Najpiękniejsze stoliki kawowe w świetnych cenach.Najpiękniejsze stoliki kawowe w świetnych cenach. Stoliki kawowe do 350 zł - wybór redakcji. fot. Designtown

Czym się kierować przy wyborze stolika kawowego? Przede wszystkim należy pamiętać, że stolik, tak jak reszta wyposażenia mieszkania, musi pasować do stylu, w jakim je urządziliśmy. W przeciwnym razie stolik zepsuje całą aranżację. Na rynku dużym powodzeniem cieszą się drewniane stoliki z przezroczystym, szklanym blatem. Taki stolik idealnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach - optycznie powiększy on wnętrze. Co więcej, ten model idealnie pasuje zarówno do salonu w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Dużą popularnością cieszą się także modele wykonane z połączenia metalu i marmuru, które idealnie nadają się zarówno do salonu, jak i sypialni czy pokoju dziecka. Jak się okazuje, świetna jakość i wyjątkowy design nie musi oznaczać dużych kosztów. Wszystkie przedstawione stoliki kosztują nie więcej niż 350 zł, a niektóre z nich można kupić już za niecałe 300 zł. 

Najmodniejsze stoliki kawowe do 350 zł - przegląd

Stoliki kawowe w świetnych cenach.Stoliki kawowe w świetnych cenach. Najpiękniejsze stoliki kawowe do 350 zł, fot. Shumee

W tym sezonie bardzo modne są kolorowe stoliki kawowe z tęczowym nadrukiem. Wyjątkowy design sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i bardzo eleganckich wnętrzach. Dzięki świetnej jakości wykonania nie musimy martwić się o ich trwałość - blat stolika został poddany hartowaniu. Świetną propozycją są także stoliki w stylu industrialnym - z drewnianym blatem i metalowym koszem, który nadaje meblowi charakter i styl. Więcej propozycji stolików kawowych do 350 zł znajdziecie poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.