Pora na zmiany, czyli gazetka promocyjna Obi - odśwież ogród na wiosnę!

Wszyscy uwielbiamy promocję, mamy więc coś dla prawdziwych łowców okazji! Zrobiliśmy szybki przegląd najnowszej gazetki promocyjnej sieci sklepów Obi - obowiązuje od 13 marca do 2 kwietnia. Czas na zmiany - pora zregenerować i urządzić ogród na wiosnę. Zobaczcie, co znajdziecie tym razem w Obi. Ceny? Rewelacja!

Sprzęty ogrodowe w niższych cenach tylko teraz, przed sezonem - sprawdź ofertę Obi

Obi – jeden z najpopularniejszych marketów budowlanych. Znajdziemy tam dosłownie wszystko, materiały wykończeniowe, meble, armaturę łazienkową, dodatki, sprzęty, akcesoria i meble ogrodowe. Jeśli szukasz najlepszych promocji, lepiej trafić nie mogłeś. Czas na przegląd najnowszej gazetki Obi – OGRÓD pora na zmiany.

Sprzęty ogrodoweSprzęty ogrodowe Fot. Obi, materiały promocyjne

W gazetce promocyjnej Obi znaleźliśmy glebogryzarki spalinowe, które wybawią nas od przekopywania i ręcznego spulchniania gleby. Urządzenie zrobi to zdecydowanie szybciej i przede wszystkim zapewni nam wygodę, doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania ziemi pod uprawę roślin czy zakładanie trawnika.

Do kompletu dokupić możemy od razu walec ogrodowy, do wyrównania ziemi lub trawnika, a także siewnik. W domowym ogrodzie nie może zabraknąć taczki, która ułatwi przewożenie roślin, ziemi czy nawozów.

Sprzęty ogrodowe w niższych cenach tylko teraz, przed sezonem - sprawdź ofertę Obi

Na wiosnę warto tez pomyśleć o nowej kosiarce. W aktualnej gazetce wypatrzyliśmy 2 kosiarki elektryczne, z regulacją wysokości koszenia. Jedna o mocy 1200 W i pojemności 30, druga o mocy 1700 W i pojemności 50 l. Obie kosiarki zostały przecenione, okazyjne ceny poznasz klikając w link – nie pozwalają się zbyt długo zastanawiać! Warta zobaczenia jest także kosiarka spalinowa z napędem firmy NAC, przeceniona aż 200 złotych – takie zakupy warto zrobić już przed sezonem!

Kosiarki w promocyjnych cenachKosiarki w promocyjnych cenach Fot. Obi, materiały promocyjne

Lubisz porządek? Urządzenia Karcher pomogą ci w jego utrzymaniu. Pomoże wyczyścić elewacje, taras, odkurzyć mieszkanie, a myjką parową umyjemy wszystkie okna i fugi w domu. W Obi znajdziemy myjkę ciśnieniową K5, teraz w sprawdzonej cenie, urządzenie o mocy 2100 W, ciśnieniu 145 barów, aluminiową głowicą pompy, dyszą rotacyjną, lancą Variopower. Wydajność pompy to aż 500 l/h!

Przecenione kosiarki i myjki ogrodowe ze sklepów Obi - poznaj ceny

Myjki z gazetki promocyjnej ObiMyjki z gazetki promocyjnej Obi Fot. Obi, materiały promocyjne, kolaż czterykąty

Jeśli szukasz tańszego odpowiednika, polecamy myjkę ciśnieniową Ninja extra 145 o mocy 1900 W, ciśnieniu 145 barów, w zestawie 2 końcówki lancy: szczotka obrotowa, tarasowa oraz nawijak na wąż.

Rośliny – piękny ogród

Kwiaty, iglaki, rośliny w gazetce promocyjnej ObiKwiaty, iglaki, rośliny w gazetce promocyjnej Obi Fot. Obi, materiały promocyjne, kolaż czterykąty

Ogród wymaga odpowiedniej dekoracji. Nie byłby piękny, gdyby zabrakło w nim krzewów, drzewek oraz kolorowych kwiatów. W Obi już teraz możecie kupić mnóstwo roślin w najlepszych cenach. Wybór jest przeogromny: rododendrony, róże, zioła, iglaki. Rośliny, by zdrowo się rozwijać, pięknie kwitnąć, wymagają odpowiedniej pielęgnacji – odżywki i nawozy do każdego typu rosliny również znajdziemy na sklepowych półkach w marketach Obi, teraz w okazyjnych cenach.

Więcej sprzętów, akcesoriów ogrodowych oraz roślin, znajdziecie na stronie internetowej sieci sklepów Obi, poznacie tam także ceny:

Rośliny, kwiaty, nawozy oraz donice z gazetki promocyjnej Obi

W gazetce obowiązującej w dniach 13.03-02.04 znajdziecie także armaturę, wyposażenie i dodatki do łazienki. Kusza świetnymi cenami i ładnym wyglądem, zobaczcie sami:

Łazienka - wyposażenie i dodatki - gazetka promocyjna Obi 13.03-02.04.2019

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.