Ariete - ładny i użyteczny sprzęt AGD

KM
19.03.2019 11:30
Urządzając kuchnię zwracamy uwagę na meble, sprzęty oraz dodatki. Chcemy, by wszystko było spójne, a jednocześnie ładne i funkcjonalne. Ogromną popularnością na całym świecie cieszą się urządzenia marki Ariete. Co to za marka? Co ma w swojej ofercie? Zobaczcie!

Historia marki

Marka Ariete narodziła się w 1964 roku w Toskanii. Przed wprowadzeniem do sprzedaży wszystkie modele przechodzą długie testy jakościowe, bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Misją marki Ariete jest projektowanie prostych, a jednocześnie użytecznych i estetycznie wykonanych sprzętów kuchennych. Każde urządzenie wykonane jest z materiałów najwyższej jakości z zastosowaniem doskonałej technologii, dzięki czemu od wielu lat włoska marka cieszy się uznaniem na całym świecie i zajmuje czołowe miejsce wśród producentów sprzętów AGD. Warto wiedzieć, że Ariete jest częścią globalnej grupy Kenwood oraz DeLonghi.

Co oferuje marka Ariete? - sprzęty AGD

Każdy produkt marki Ariete znajdzie zastosowanie w kuchni. Urządzenia mają prostą budowę, są banalnie łatwe w obsłudze, a jednocześnie funkcjonalne i niezbędne w każdym domu. Tostery, ekspresy do kawy, czajniki, kawiarki, żelazka, rozdrabniacze oraz grille elektryczne spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jakość idzie w parze z ceną. Kształty i wersje kolorystyczne urządzeń wpisują się w najnowsze trendy i umożliwiają dopasowanie urządzeń do aranżacji kuchni.

Więcej o: